cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Kód: 43358
Kód dod.: 860531
EAN: 4056800640065
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shiny hold lak na vlasy pro ultra silné zpevnění dodá vlasům zářivý lesk již po prvním použití a výrazně je zpevní. navíc obsahuje složky, které odráží světlo.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pro extra silné zpevnění s technologií FlexActive™ vám zajistí přirozený, flexibilní účes, který vydrží.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posiluje vlasy po celé jejich délce. Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu. Pečuje o vlasy a nevysušuje je. Chrání vlasy a snadno se vyčesává.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
445 Kč
446 Kč
635.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
-1%Sleva
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Essence
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Kód: 2502321
Kód dod.: ES421371
EAN: 4059729421371
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám výrazné natočení i plný objem díky podkladové bázi Mascara Primer Curl Fixing od
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/1 extra popelavá blond, 110 ml
Kód: 12523
Kód dod.: 860582
EAN: 4056800895380
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Kód: 12527
Kód dod.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
423 Kč
70.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale upravené a zářivé nehty za pouhých několik minut. Objevte lak essence 23 PINKTASTIC a vytv
AKCE
-6%Sleva
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
Kód dod.: 981399
EAN: 9000101040524
100%
174 Kč
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pro neuvěřitelný objem. Nafoukněte objem svého účesu do výšin! Got2b objemový lak na vlasy dodává objem od kořínků po konečky.
AKCE
-16%Sleva
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
75.90 Kč
89.90 Kč
151.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Kód: 63944
Kód dod.: 870166
EAN: 3600541091719
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Kód: 2402601
Kód dod.: 870137
EAN: 3600542601597
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.