cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Lukopren
Lukopren S 6410 akvaristický tmel, transparentní, 25 ml
Kód: 2503040
Kód dod.: 518310
EAN: 8594019561963
 
86.90 Kč
3 476Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysokomodulový kyselý typ, vykazuje vysokou pevnost spoje. Určen k pružnému lepení materiálů sklo-sklo, keramika, smalt.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Ceyc
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, transparentní, 290 ml
Kód: 2505142
Kód dod.: 502982
EAN: 8411519772265
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 150 ml
Kód: 2504584
Kód dod.: 100117
EAN: 4015962109841
 
135 Kč
900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Soudal
Soudal CG-ECO2 vytlačovací ruční pistole na kartuše, rámová
Kód: 2505019
Kód dod.: 519948
EAN: 5902869460375
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro aplikaci vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha.
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602673
Kód dod.: 518962
EAN: 9000101164855
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon transparentní je silikonový tmel do koupelen a kuchyní s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Končící produkty
-38%Sleva
Astrid Sun Chladivá regenerační pěna po opalování, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Chladivá regenerační pěna po opalování, 150 ml
Kód: 2500943
Kód dod.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
73.30 Kč
119 Kč
488.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chladivá regenerační pěna po opalování s vysokým obsahem D-panthenolu (10%) napomáhá zklidnit podrážděnou pokožku zejména po opalování. Poskytuje pocit chladivého osvěžení, hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin.
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Vileda®
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Kód: 2602732
Kód dod.: 588716
EAN: 4023103266650
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Mikro Actifibre na okna je moderní mikrohadřík určený pro efektivní čištění skleněných a lesklých povrchů bez šmouh a kapek.
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 44 Red Orange Blush 5 g
Kód: 87438
Kód dod.: 330.44
EAN: 4019674330449
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zdravě vypadající barvu na tvářích a sestavte si vlastní kombinaci odstínů přes
-60%Sleva
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 210, 8 ml
Kód: 2502432
Kód dod.: ES518040
EAN: 4059729518040
 
29.90 Kč
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 210 od Essence spojuje tekutou, lehkou konzistenci s vysokým krytím a př
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Kód: 63583
Kód dod.: 516800
EAN: 4740008200014
 
182 Kč
242.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit TS 61 je jednosložková trubičková polyuretanová pěna, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je určena pro široké spektrum stavebních aplikací.
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Vileda®
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Kód: 2502169
Kód dod.: 588701
EAN: 4023103240865
 
42.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní microfibre utěrky 2 v 1.
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 500 g
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 500 g
Kód: 2504853
Kód dod.: 502772
EAN: 8591235075069
 
214 Kč
428Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Kód: 2503371
Kód dod.: 518206
EAN: 8594019561796
 
322 Kč
1 038.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutrální silikonový tmel s tepelnou odolností 250 °C (krátkodobě až 300 °C). Tmel pro strojírenství, autoopravárenství a stavebnictví. Nízká botnavost v rozpouštědlech a olejích.
TANGIT Uni-Lock, 160m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 160m
Kód: 2506411
Kód dod.: 502524
EAN: 9000101154030
 
345 Kč
2.16Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock je těsnící vlákno na závity.
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Distyk®
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Kód: 2503576
Kód dod.: 518917
EAN: 8595100102201
 
105 Kč
338.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů. Podtmelování hřebenových krytin.
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Kód: 2502916
Kód dod.: 519113
EAN: 5411183008106
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hnědý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
225 Kč
803.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový černý silikon bez rozpouštědel speciálně určený pro vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitem až +300°C. Je vysoce chemicky odolný a trvale pružný.
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
-9%Sleva
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Epolex
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Kód: 2504849
Kód dod.: 502702
EAN: 8595030521394
 
38.90 Kč
42.90 Kč
2 593.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iniciátor je důležitá složka k rozmíchání dvousložkových polyesterových pryskyřic. K výrobě a opravám laminátových předmětů (lodí, bazénů, autodoplňků).
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.