cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 6 kg
Kód: 2504873
Kód dod.: 515133
EAN: 8591235075892
 
352 Kč
385 Kč
58.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Den Braven Debbex Combo pěna pro trubičku i pistoli 2v1, 750 ml
Den Braven
Den Braven Debbex Combo pěna pro trubičku i pistoli 2v1, 750 ml
Kód: 2507497
Kód dod.: 516956
EAN: 8595100179678
 
167 Kč
222.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna.
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, coal, 280 ml
Kód: 2506896
Kód dod.: 519459
EAN: 9000100978439
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 1 kg
Kód: 2504854
Kód dod.: 502777
EAN: 8591235075090
 
355 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový švédský tmel 800 g
Kód: 2507872
Kód dod.: 511337
EAN: 8591235100846
 
118 Kč
147.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální řešení pro dokonalé spáry.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi trubičková nízkoexpanzní montážní pěna, 500 ml
Kód: 2504397
Kód dod.: 516947
EAN: 8595100127884
 
172 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vyplňování spár při montáži okenních rámů a dveřních zárubní, izolace potrubních systémů a k utěsňování průchodů ve stěnách. Výplně dřevěných obkladů stěn, izolace a zateplování střešních konstrukcí.
Den Braven RL pistolová montážní pěna, 500+250 ml
Den Braven
Den Braven RL pistolová montážní pěna, 500+250 ml
Kód: 2505397
Kód dod.: 516954
EAN: 8595100159182
 
167 Kč
222.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K montáži dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou, průchodů elektrického vedení.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 200 g
Kód: 2503504
Kód dod.: 512320
EAN: 8594007010367
 
215 Kč
1 075Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, třešeň, 250 g
Kód: 2504866
Kód dod.: 511247
EAN: 8591235075625
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, borovice, 250 g
Kód: 2504860
Kód dod.: 511241
EAN: 8591235075328
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-5%Sleva
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Epolex
Epolex 1200 souprava epoxidové pryskyřice, 100 g
Kód: 2504848
Kód dod.: 502730
EAN: 8591235074925
 
157 Kč
165 Kč
1 570Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K drobným opravám a lepení kovů, skla, keramiky, porcelánu, dřeva, betonu atd. Do pryskyřice se přidává 6,5 % tvrdidla P 11.
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, graphite, 280 ml
Kód: 2507964
Kód dod.: 519455
EAN: 4015000411097
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Ceys Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505643
Kód dod.: 503087
EAN: 8411519212259
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální transparentní silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Kód: 2503502
Kód dod.: 512300
EAN: 8594007010565
 
199 Kč
995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
-3%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 800 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 800 g
Kód: 2504498
Kód dod.: 511362
EAN: 8591235057034
 
58.90 Kč
60.90 Kč
73.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Kód: 2506373
Kód dod.: 516884
EAN: 9000101133066
 
155 Kč
206.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex GreenQ EKO je jednosložková polyuretanová pěna vyrobená s 30% podílem recyklovaných materiálů, což z ní činí ekologickou volbu pro stavební a montážní práce. Díky nízkoexpanzním vlastnostem je ideální pro přesné aplikace, jako je montáž okenní
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
144 Kč
720Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.