cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Parex
Parex čistící a leštící utěrka na sklo 1 kus
Kód: 2602744
Kód dod.: 588232
EAN: 8699971790069
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex čistící a leštící utěrka na sklo (1 ks) je speciální mikrovláknová utěrka určená pro dokonalé čištění skleněných ploch bez šmouh a vláken.
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Kód: 63583
Kód dod.: 516800
EAN: 4740008200014
 
182 Kč
242.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit TS 61 je jednosložková trubičková polyuretanová pěna, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je určena pro široké spektrum stavebních aplikací.
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Vileda®
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Kód: 2502169
Kód dod.: 588701
EAN: 4023103240865
 
42.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní microfibre utěrky 2 v 1.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 500 g
Epolex
Epolex Polyester 109 + iniciátor, polyesterová pryskyřice, 500 g
Kód: 2504853
Kód dod.: 502772
EAN: 8591235075069
 
214 Kč
428Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene.
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Kód: 2503371
Kód dod.: 518206
EAN: 8594019561796
 
322 Kč
1 038.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutrální silikonový tmel s tepelnou odolností 250 °C (krátkodobě až 300 °C). Tmel pro strojírenství, autoopravárenství a stavebnictví. Nízká botnavost v rozpouštědlech a olejích.
TANGIT Uni-Lock, 160m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 160m
Kód: 2506411
Kód dod.: 502524
EAN: 9000101154030
 
345 Kč
2.16Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock je těsnící vlákno na závity.
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Distyk®
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Kód: 2503576
Kód dod.: 518917
EAN: 8595100102201
 
105 Kč
338.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů. Podtmelování hřebenových krytin.
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Kód: 2502916
Kód dod.: 519113
EAN: 5411183008106
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hnědý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
225 Kč
803.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový černý silikon bez rozpouštědel speciálně určený pro vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitem až +300°C. Je vysoce chemicky odolný a trvale pružný.
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
-9%Sleva
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Epolex
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Kód: 2504849
Kód dod.: 502702
EAN: 8595030521394
 
38.90 Kč
42.90 Kč
2 593.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iniciátor je důležitá složka k rozmíchání dvousložkových polyesterových pryskyřic. K výrobě a opravám laminátových předmětů (lodí, bazénů, autodoplňků).
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Kód: 2504496
Kód dod.: 511356
EAN: 8591235056976
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Kód: 2503502
Kód dod.: 512300
EAN: 8594007010565
 
199 Kč
995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Henkel Pattex®
PATTEX GreenQ EKO PU pěna 750 ml – nízkoexpanzní trubičková pěna
Kód: 2506373
Kód dod.: 516884
EAN: 9000101133066
 
155 Kč
206.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex GreenQ EKO je jednosložková polyuretanová pěna vyrobená s 30% podílem recyklovaných materiálů, což z ní činí ekologickou volbu pro stavební a montážní práce. Díky nízkoexpanzním vlastnostem je ideální pro přesné aplikace, jako je montáž okenní
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
144 Kč
720Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.