cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená extra světlá blond 9
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, přirozená extra světlá blond 9
Kód: 2402602
Kód dod.: 870140
EAN: 3600542601573
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
-3%Sleva
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
209 Kč
215 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
1 299 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
Kód: 2508420
Kód dod.: 870638
EAN: 3600524193805
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 4.0 Hnědá je permanentní barva na vlasy s intenzivním, přirozeným hnědým odstínem a dlouhotrvajícím zářivým leskem.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
Kód: 2507815
Kód dod.: 870649
EAN: 3600524194819
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná pomáhá dosáhnout výrazného stříbrného odstínu vlasů.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
Kód: 2507811
Kód dod.: 870647
EAN: 3600524194796
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá pomáhá dosáhnout výrazného světlého odstínu. Vhodná pro domácí barvení vlasů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Kód: 2103996
Kód dod.: 869982
EAN: 9000101607062
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Kód: 2507070
Kód dod.: 856940
EAN: 8586000087446
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby jemný dětský šampon s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje dětské vlásky a pokožku hlavy. Obsahuje 97% složek přírodního původu.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Kód: 2508181
Kód dod.: 870321
EAN: 9000101741377
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Syoss Cool Color 6-46 Chladná tmavá blond - Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Kód: 2504837
Kód dod.: 870412
EAN: 3838824222943
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci bez kapání. Odstín 400 Ledové Espresso dodává vlasům tmavý, elegantní tón s chladným podtónem a sjednocuje jejich barvu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte nepřehlédnutelné a dlouhotrvající nehty s gelovým lakem essence 34 Take Up Space. Třpytivá
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.