cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 9/0 ultra světlá blond, 110 ml
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/0 extra světlá blond, 110 ml
Kód: 12527
Kód dod.: 860581
EAN: 4056800895403
98%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
1 589 Kč
1 785 Kč
39.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
539 Kč
29.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
184.90 Kč
616.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Kód: 2601714
Kód dod.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale upravené a zářivé nehty za pouhých několik minut. Objevte lak essence 23 PINKTASTIC a vytv
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W5 nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W5 nugát, 50 ml
Kód: 54771
Kód dod.: 870036
EAN: 3838824184203
92%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Siberia, velmi světlá popelavá blond 9.12
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Siberia, velmi světlá popelavá blond 9.12
Kód: 2100444
Kód dod.: 870621
EAN: 3600523981069
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 4 kg
Kód: 2504104
Kód dod.: 401073
EAN: 8594158021052
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
truckZdarma
TELPUR S 200 BÁZE MAT 8 KG
TELPUR S 200 BÁZE MAT 8 KG
Kód: 2503818
Kód dod.: 205858
EAN: 8591235051964
 
4 301.60 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Garnier
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Kód: 96578
Kód dod.: 870173
EAN: 3600541915879
80%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Color Naturals je vyživující barva na vlasy se složením s dvojí ochranou. Krémové složení proniká hluboko do vlasových vláken a vyplňuje je sytou barvou.
AKCE
-1%Sleva
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Wella®
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Kód: 2301703
 
EAN: 4064666715124
95%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% sytý odstín na povrchu a odolné i zdravé vlasy zevnitř. Hloubkově vyživující kúra uzavře povrch
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Kód: 2602961
Kód dod.: 870722
EAN: 9000101776898
 
199.90 Kč
6 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml je pečující tónovací barva (color gloss) určená k oživení červených odstínů vlasů a zvýraznění jejich intenzity.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
735 Kč
183.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
509 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Palma
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
10.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Parex
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová souprava vhodná pro každodenní použití v domácnosti, kanceláři nebo dílně.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Kód: 72916
Kód dod.: 1738070
EAN: 9000100814461
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Kód: 90257
Kód dod.: 1912172
EAN: 9000100927055
 
179.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin. Pečující oleje v barvě podporují pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasů pro vysokou intenzitu barvy a její trvanlivost.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Kód: 2505790
Kód dod.: 870276
EAN: 9000101705560
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.