cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pro mega silné zpevnění s technologií FixControl™ vám zajistí spolehlivý účes, který vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
184.90 Kč
185 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Volume s úrovní fixace 3 přináší ideální rovnováhu mezi objemem a pružným držením bez ztuhnutí.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
-5%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
1 465 Kč
1 535 Kč
586Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
AKCE
-8%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
439 Kč
475 Kč
219.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-4%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
2 645 Kč
2 769 Kč
529Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
115 Kč
1 437.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
265 Kč
294.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: AA104800
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-12%Sleva
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
49.90 Kč
56.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s lihovým základem a příjemnou vůní lípy. Poskytuje pevnou fixaci účesu a pomáhá předcházet předčasnému maštění vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadí mazání na masáž kloubů, zad a svalů s konopím, kaštanem a syntetickým jedem chřestýšovce.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte elegantní a sladce laděný vzhled nehtů díky mini laku na nehty essence CHOCO CRUSH 17. Výra
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
1 340 Kč
1 505 Kč
33.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
147 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
Kód: 2500219
Kód dod.: 430958
EAN: 8591235030501
 
38 Kč
41.90 Kč
152Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
Kód: 2500216
Kód dod.: 430926
EAN: 8591235030549
 
47 Kč
51.90 Kč
188Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
1 024 Kč
1 149 Kč
25.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
95.90 Kč
191.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.