cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pro extra silné zpevnění s technologií FlexActive™ vám zajistí přirozený, flexibilní účes, který vydrží.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posiluje vlasy po celé jejich délce. Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu. Pečuje o vlasy a nevysušuje je. Chrání vlasy a snadno se vyčesává.
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plovoucí dávkovač bazénové chemie je určený pro 1 tabletu. Zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, tmavá blond 6
Kód: 2500198
Kód dod.: 870147
EAN: 3600542601542
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
445 Kč
446 Kč
635.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
 
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
BARLET BÁZE SILIKON S A (BÍLÝ) 5 KG
BARLET BÁZE SILIKON S A (BÍLÝ) 5 KG
Kód: 2507092
Kód dod.: 416010
EAN: 8591235095036
 
1 177.20 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
truckZdarma
DENAPOX F100 (100:7) BÁZE A 8KG
DENAPOX F100 (100:7) BÁZE A 8KG
Kód: 2505686
Kód dod.: 359392
EAN: 859247100017
 
3 016.70 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
truckZdarma
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 8 KG
DENAS UNI.LESK BÁZE A BÍLÁ 8 KG
Kód: 2505889
Kód dod.: 356025
EAN: 8592474097065
 
3 281 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TELKYD S 200E BÁZE POLOMAT 8,5 KG
TELKYD S 200E BÁZE POLOMAT 8,5 KG
Kód: 2504633
Kód dod.: 205535
EAN: 8591235070293
 
2 167.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL AQUA COLOR BÁZE C 2,5 KG
LAZUROL AQUA COLOR BÁZE C 2,5 KG
Kód: 2505109
Kód dod.: 353848
EAN: 8591235086171
 
1 008.60 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
JAR 660 ML LEMON FRESH 7930
JAR 660 ML LEMON FRESH 7930
Kód: 2603414
Kód dod.: 735160
EAN: 8006530497930
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 190 tmavě šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
56.90 Kč
379.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s lihovým základem a příjemnou vůní lípy. Poskytuje pevnou fixaci účesu a pomáhá předcházet předčasnému maštění vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
AKCE
-13%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
99.90 Kč
115 Kč
1 248.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
265 Kč
294.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
132 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
449 Kč
112.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.