cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 1789352
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 1789344
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 1738027
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 1738053
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Henkel Perfect Mousse
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Kód: 2506594
Kód dod.: 870130
EAN: 3838824222844
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která poskytuje jednoduchou a rychlou aplikaci s rovnoměrným krytím. Odstín 6-00 světle hnědý dodává vlasům přirozený, teplý tón a sjednocuje jejich barvu.
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
L'Oréal Paris
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
Kód: 2603431
Kód dod.: 870404
EAN: 3600521831342
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kokosová pusinka 1021 barva na vlasy. Objevte novou ochrannou barvu bez amoniaku pro intenzivní a zářivé odlesky a optimální krytí šedin. Zářivé a smyslné barvy.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Shiny Hold (5), 250 ml
Kód: 43358
Kód dod.: 860531
EAN: 4056800640065
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shiny hold lak na vlasy pro ultra silné zpevnění dodá vlasům zářivý lesk již po prvním použití a výrazně je zpevní. navíc obsahuje složky, které odráží světlo.
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Brilliant Color (3), 250 ml
Kód: 13160
Kód dod.: 860535
EAN: 4056800738359
80%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Brilliant Color zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong (4), 250 ml
Kód: 45121
Kód dod.: 860530
EAN: 4056800674305
93%
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2nd Day Volume Lak na vlasy pro extra silné zpevnění s technologií FlexActive™ vám zajistí přirozený, flexibilní účes, který vydrží.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Haarspray Ultra Strong, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2502021
Kód dod.: 860139
EAN: 4005808260188
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posiluje vlasy po celé jejich délce. Zajistí až 24hodinovou fixaci účesu. Pečuje o vlasy a nevysušuje je. Chrání vlasy a snadno se vyčesává.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
221 Kč
247 Kč
55.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
94 Kč
105 Kč
62.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
445 Kč
446 Kč
635.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
Kód: 2503477
Kód dod.: 430904
EAN: 8591235030624
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
39.90 Kč
159.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
48 Kč
52.90 Kč
192Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
 
EAN: 9000101040524
100%
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pro neuvěřitelný objem. Nafoukněte objem svého účesu do výšin! Got2b objemový lak na vlasy dodává objem od kořínků po konečky.
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, péče, fixace; s vitaminovým komplexem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.