cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 49827
Kód dod.: 870009
EAN: 3838824159454
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
184.90 Kč
616.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
1 589 Kč
1 785 Kč
39.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
539 Kč
29.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-0 Světle hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-0 Světle hnědá, 50 ml
Kód: 2600018
Kód dod.: 875019
EAN: 9000101735314
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
735 Kč
183.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno dosažitelná zářivá manikúra s efektem gelových nehtů. Užijte si perfektně upravené nehty dík
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé nehty zalité sluncem s efektem gelové manikúry během chvilky. Objevte lak essence 41 HELLO YE
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový finiš plný slunce a energie během chvilky. Objevte lak essence 15 ORANGE U CUTE a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte manikúru s profesionálním vzhledem díky krycímu laku na nehty essence TOP GLOSS. Tento průh
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a dlouho trvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 36 OCEA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 42 DANCING GREEN v p
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Volumania (4), 300 ml
Kód: 46667
 
EAN: 9000101040524
100%
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Volumania 24h objemový lak na vlasy - pro neuvěřitelný objem. Nafoukněte objem svého účesu do výšin! Got2b objemový lak na vlasy dodává objem od kořínků po konečky.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.