cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Palma
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
10.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Parex
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová souprava vhodná pro každodenní použití v domácnosti, kanceláři nebo dílně.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Garnier
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Kód: 96578
Kód dod.: 870173
EAN: 3600541915879
80%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Color Naturals je vyživující barva na vlasy se složením s dvojí ochranou. Krémové složení proniká hluboko do vlasových vláken a vyplňuje je sytou barvou.
AKCE
-1%Sleva
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Wella®
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Kód: 2301703
Kód dod.: 860568
EAN: 4064666715124
95%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% sytý odstín na povrchu a odolné i zdravé vlasy zevnitř. Hloubkově vyživující kúra uzavře povrch
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Kód: 2602961
Kód dod.: 870722
EAN: 9000101776898
 
199.90 Kč
6 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml je pečující tónovací barva (color gloss) určená k oživení červených odstínů vlasů a zvýraznění jejich intenzity.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/2 středně matná blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/2 středně matná blond, 110 ml
Kód: 2301708
Kód dod.: 860569
EAN: 4064666715131
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Spokar Kartáč lahvový s molitanem, průměr 60 mm, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový s molitanem, průměr 60 mm, syntetická vlákna
Kód: 48312
Kód dod.: 571099
EAN: 8593534460089
 
51.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální kartáč na láhve je osazen syntetickými vlákny. Mix barev: červená, modrá, zelená, bílá, volba není možná, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Kód: 72916
Kód dod.: 870367
EAN: 9000100814461
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Kód: 90257
Kód dod.: 870364
EAN: 9000100927055
 
179.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin. Pečující oleje v barvě podporují pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasů pro vysokou intenzitu barvy a její trvanlivost.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Kód: 2505790
Kód dod.: 870276
EAN: 9000101705560
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Virginie, světlá hnědá 5.3
Kód: 2001890
Kód dod.: 870624
EAN: 3600523923632
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, ledová tmavě hnědá 3.12
Kód: 2104867
Kód dod.: 870179
EAN: 3600542334877
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixace 5, 400 ml
Wella®
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixace 5, 400 ml
Kód: 2508653
Kód dod.: 860522
EAN: 4064666594118
 
154.90 Kč
1 032.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shine & Hold je lak na vlasy s extra silnou fixací, který zajistí dlouhotrvající pevné držení i těch nejnáročnějších účesů.
-10%Sleva
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
225 Kč
249 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí lak k zajištění brilantního lesku a odolnosti. Tento bezbarvý lak je odolný proti povětrnostním vlivům, dodává dokonalou ochranu před UV zářením a vyblednutím laku.
truckZdarma
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
3 859 Kč
428.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
AKCE
-13%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
99.90 Kč
115 Kč
1 248.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
265 Kč
294.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
1 340 Kč
1 505 Kč
33.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
1 024 Kč
1 149 Kč
25.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
147 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.