cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
98.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
95.90 Kč
191.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pro mega silné zpevnění s technologií FixControl™ vám zajistí spolehlivý účes, který vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
184.90 Kč
185 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Volume s úrovní fixace 3 přináší ideální rovnováhu mezi objemem a pružným držením bez ztuhnutí.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C10 platinově plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C10 platinově plavá, 50 ml
Kód: 49821
Kód dod.: 870003
EAN: 3838824159218
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Kód: 49822
Kód dod.: 870004
EAN: 3838824159256
85%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a intenzivní barva. Extra péče během barvení i po něm. Složení s vysoce intenzivními pigmenty.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 49827
Kód dod.: 870009
EAN: 3838824159454
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W2 tmavě čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W2 tmavě čokoládová, 50 ml
Kód: 78843
Kód dod.: 870056
EAN: 9000100883085
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, LG5 jiskřivý nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, LG5 jiskřivý nugát, 50 ml
Kód: 85276
Kód dod.: 870006
EAN: 3838824307480
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Kód: 2600606
Kód dod.: 870192
EAN: 9000101736946
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Deluxe od Schwarzkopf je permanentní barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barevný výsledek s vysokým krytím šedin.
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Kód: 2603118
Kód dod.: 860566
EAN: 4068359278613
 
64 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
1 060 Kč
1 189 Kč
42.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
135 Kč
90Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno dosažitelná zářivá manikúra s efektem gelových nehtů. Užijte si perfektně upravené nehty dík
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.