cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
225 Kč
803.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový černý silikon bez rozpouštědel speciálně určený pro vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitem až +300°C. Je vysoce chemicky odolný a trvale pružný.
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
-9%Sleva
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Epolex
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Kód: 2504849
Kód dod.: 502702
EAN: 8595030521394
 
38.90 Kč
42.90 Kč
2 593.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iniciátor je důležitá složka k rozmíchání dvousložkových polyesterových pryskyřic. K výrobě a opravám laminátových předmětů (lodí, bazénů, autodoplňků).
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Kód: 2504496
Kód dod.: 511356
EAN: 8591235056976
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502890
Kód dod.: 512312
EAN: 8594007010213
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 800 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 800 g
Kód: 2504821
Kód dod.: 511322
EAN: 8595614505451
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
PRESTO 1K silnovrstvý plnič, šedý, 500 ml
Presto
PRESTO 1K silnovrstvý plnič, šedý, 500 ml
Kód: 2507152
Kód dod.: 106102
EAN: 4048500481710
 
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přesto 1K silnovrstvý plnič je moderní 1K akrylový plnič s nejlepšími plnícími vlastnostmi. Je velmi vhodný pro vyrovnání škrábanců a malých nerovností na broušeném povrchu.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Kód: 2601416
Kód dod.: 503084
EAN: 8411519755732
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Linteo Švédská utěrka na okna a zrcadla, 40 × 30 cm, gramáž 300 g/m²
Linteo®
Linteo Švédská utěrka na okna a zrcadla, 40 × 30 cm, gramáž 300 g/m²
Kód: 66730
Kód dod.: 588446
EAN: 8592424002569
99%
19.90 Kč
66.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Švédská utěrka Linteo na okna a zrcadla 40 × 30 cm. Stačí pouze voda.
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Sitol®
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
29.90 Kč
99.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla.
Biom sirná svíce k dezinfekci výroby a skladů, 700 g
Biom
Biom sirná svíce k dezinfekci výroby a skladů, 700 g
Kód: 2301911
Kód dod.: 972740
EAN: 8595078515430
100%
109 Kč
155.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určená k dezinfekci výrobných a skladových protor, skladovacích nádob, pivnic.
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
AbellA®
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
Kód: 37092
Kód dod.: 966553
EAN: 8590786101098
100%
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná žínka froté Abella vhodná nejen pro citlivou pokožku.
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Henkel Ceresit
CERESIT TS 61 PU Pěna trub. 750ml
Kód: 63583
Kód dod.: 516800
EAN: 4740008200014
 
182 Kč
242.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit TS 61 je jednosložková trubičková polyuretanová pěna, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a je určena pro široké spektrum stavebních aplikací.
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Vileda®
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Kód: 2502169
Kód dod.: 588701
EAN: 4023103240865
 
42.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní microfibre utěrky 2 v 1.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
HG pěnový čistič vodního kamene, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG pěnový čistič vodního kamene, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2507247
Kód dod.: H06157
EAN: 8711577217761
 
-
440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG pěnový čistič vodního kamene pomáhá odstranit vodní kámen z různých povrchů. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer tužka na obočí s kartáčkem 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer tužka na obočí s kartáčkem 6 Medium Blonde 1 g
Kód: 2301149
Kód dod.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
354 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vše nezbytné pro precizně upravené obočí naleznete v jediné tužce! Vykreslete kontury obočí a pomocí
CLANAX švédská utěrka na podlahu 220 g, 80 × 60 cm
Clanax®
CLANAX švédská utěrka na podlahu 220 g, 80 × 60 cm
Kód: 2207689
Kód dod.: 588355
EAN: 8590786229952
100%
44.90 Kč
204.09Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu o rozměru 80 x 60 cm, hmotnost 220g/m2, materiál: mikrovlákno, nezanechává šmouhy, vysoké sací účinky, užití za sucha i za mokra, široké spektrum použití, lze prát v pračce do 60°C.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
45 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence snadno vykreslíte přesné kontury rtů. Voděodolná tužka na rty
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.