cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Kód: 2506547
Kód dod.: 855244
EAN: 9000101610352
 
204.90 Kč
1 024.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
52 Kč
54.90 Kč
346.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový elixír Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko je speciálně vyvinutý pro barvené vlasy.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratační péče určená pro suché a dehydratované vlasy.
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na vlasy Hyaluron Pure je rehydratační balzám na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml
Kód: 2407458
 
EAN: 667556605020
 
419 Kč
1 676Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující složení Victoria's Amber Romance v sobě spojuje tóny černé třešně, pudinku, syté vanilky
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
AKCE
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Caramel Dream 236ml
Kód: 2602256
Kód dod.: 835332
EAN: 810023678700
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Caramel Dream je sladký tělový sprej s karamelem, čokoládou a hřejivým ambrovým základem.
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
424.90 Kč
2 124.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podpořte růst svých vlasů kofeinovým šamponem, který účinně působí proti jejich oslabení a vypadávání.
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova sůl do koupele speciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
100%
46.90 Kč
234.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro koupel nohou a vanové lázně. Rochova sůl speciál svým obsahem přírodních jehličnatých silic a alkalických uhličitanů zpříjemňuje koupel, osvěžuje, odstraňuje únavu a vydatně změkčuje vodu.
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 837998
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
-8%Sleva
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Hansaplast
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2504770
Kód dod.: 838061
EAN: 9005800245249
 
134.90 Kč
145.90 Kč
899.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivní ochranu proti potu, díky obsahu iontů stříbra. Sprej je bez alkoholu, má příjemnou a svěží vůni.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový tělový sprej s vůní citronového koláče, vanilky a šlehačky.
Persil kapsle 4v1 Expert Stain Removal 11 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Expert Stain Removal 11 ks
Kód: 2404026
Kód dod.: 716422
EAN: 9000101802436
 
209.90 Kč
19.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální gelové kapsle jsou díky svému složení vhodné na barevné prádlo.
Persil kapsle Color 35 ks
Henkel Persil
Persil kapsle Color 35 ks
Kód: 2500570
Kód dod.: 765262
EAN: 9000101801958
 
409.90 Kč
11.71Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní Persil Power Caps s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí proti odolným skvrnám.
AKCE
-18%Sleva
Persil kapsle 4v1 Color 40 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Color 40 ks
Kód: 2501842
Kód dod.: 716161
EAN: 9000101599497
 
327 Kč
399.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil Stain Removal Expert kapsle na praní, 54 praní
Henkel Persil
Persil Stain Removal Expert kapsle na praní, 54 praní
Kód: 2502384
Kód dod.: 764942
EAN: 9000101830859
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Stain Removal Expert kapsle jsou univerzální prací kapsle, které kombinují čtyři účinky v jedné kapsli: účinné odstranění skvrn, hloubkové čištění, svěží vůni a péči o pračku.
Persil kapsle 4v1 Universal 26 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Universal 26 ks
Kód: 2506000
Kód dod.: 716166
EAN: 9000101599466
 
359.90 Kč
13.84Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil 4in1 Discs Universal kapsle na praní, 34 praní
Henkel Persil
Persil 4in1 Discs Universal kapsle na praní, 34 praní
Kód: 2601024
Kód dod.: 765276
EAN: 9000101845532
 
409.90 Kč
12.06Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil kapsle na praní 4in1 Discs Universal usnadňují praní díky předem odměřenému množství pracího prostředku. Pomáhají odstranit běžné nečistoty z prádla.
-4%Sleva
Persil Color kapsle na praní, 100 praní
Henkel Persil
Persil Color kapsle na praní, 100 praní
Kód: 2601225
Kód dod.: 755145
EAN: 9000101844382
 
779.90 Kč
814 Kč
7.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil kapsle na praní Color jsou určeny pro praní barevného prádla. Praktická kapsle obsahuje předem odměřenou dávku pracího prostředku.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.