cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
98.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
95.90 Kč
191.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C1 modročerná, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C1 modročerná, 50 ml
Kód: 49820
Kód dod.: 870002
EAN: 3838824159171
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/1 světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/1 světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 12517
Kód dod.: 860584
EAN: 4056800877799
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W5 nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W5 nugát, 50 ml
Kód: 54771
Kód dod.: 870036
EAN: 3838824184203
92%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Siberia, velmi světlá popelavá blond 9.12
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Siberia, velmi světlá popelavá blond 9.12
Kód: 2100444
Kód dod.: 870621
EAN: 3600523981069
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plovoucí dávkovač bazénové chemie je určený pro 1 tabletu. Zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
56.90 Kč
379.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s lihovým základem a příjemnou vůní lípy. Poskytuje pevnou fixaci účesu a pomáhá předcházet předčasnému maštění vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 4 kg
Kód: 2504104
Kód dod.: 401073
EAN: 8594158021052
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C10 platinově plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C10 platinově plavá, 50 ml
Kód: 49821
Kód dod.: 870003
EAN: 3838824159218
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, E20 super blond, 50 ml
Kód: 49822
Kód dod.: 870004
EAN: 3838824159256
85%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a intenzivní barva. Extra péče během barvení i po něm. Složení s vysoce intenzivními pigmenty.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N2 tmavě hnědá, 50 ml
Kód: 49827
Kód dod.: 870009
EAN: 3838824159454
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N3 středně hnědá, 50 ml
Kód: 49828
Kód dod.: 870010
EAN: 3838824159492
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W2 tmavě čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, W2 tmavě čokoládová, 50 ml
Kód: 78843
Kód dod.: 870056
EAN: 9000100883085
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, LG5 jiskřivý nugát, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, LG5 jiskřivý nugát, 50 ml
Kód: 85276
Kód dod.: 870006
EAN: 3838824307480
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra čistič na okna a lesklé povrchy Casa Vetri, 750 ml
Kód: 2505699
Kód dod.: 785710
EAN: 8001280001741
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraní nečistoty, nezanechává šmouhy a zanechá krásnou vůni typickou pro Felce Azzurra. Složení respektuje životní prostředí, protože obsahuje originální přírodní složky. Dermatologicky testováno. Dovoz Itálie.
Druchema Stříbřenka žáruvzdorná barva na kamna, 100 g
Druchema
Druchema Stříbřenka žáruvzdorná barva na kamna, 100 g
Kód: 04207
Kód dod.: 11850022
EAN: 8594825003220
 
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k nátěrům kamen, topných těles a kouřových rour. Po zaschnutí a vypálení vznikne světlý, stříbřitě šedý matný povlak. Stříbřenka je nehořlavá a netoxická.
Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení, 10 kg
REMAL
Barva na lajnování V2021 pro sportovní značení, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
565 Kč
56.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na lajnování je určena pro značení čar na venkovních hřištích a sportovních plochách. Pro značení čar na sportovních plochách v exteriérech.
AKCE
-11%Sleva
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
1 745 Kč
1 959 Kč
96.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K venkovním nátěrům vápenných, vápenocemen-tových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.