cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
184.90 Kč
185 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Volume s úrovní fixace 3 přináší ideální rovnováhu mezi objemem a pružným držením bez ztuhnutí.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pro mega silné zpevnění s technologií FixControl™ vám zajistí spolehlivý účes, který vydrží.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno dosažitelná zářivá manikúra s efektem gelových nehtů. Užijte si perfektně upravené nehty dík
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
-34%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé nehty zalité sluncem s efektem gelové manikúry během chvilky. Objevte lak essence 41 HELLO YE
-34%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový finiš plný slunce a energie během chvilky. Objevte lak essence 15 ORANGE U CUTE a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte manikúru s profesionálním vzhledem díky krycímu laku na nehty essence TOP GLOSS. Tento průh
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a dlouho trvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 36 OCEA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 42 DANCING GREEN v p
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
Kód: 2507811
Kód dod.: 870647
EAN: 3600524194796
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá pomáhá dosáhnout výrazného světlého odstínu. Vhodná pro domácí barvení vlasů.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
Kód: 2508420
Kód dod.: 870638
EAN: 3600524193805
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 4.0 Hnědá je permanentní barva na vlasy s intenzivním, přirozeným hnědým odstínem a dlouhotrvajícím zářivým leskem.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
Kód: 2507815
Kód dod.: 870649
EAN: 3600524194819
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná pomáhá dosáhnout výrazného stříbrného odstínu vlasů.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
AKCE
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: 870623
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
Kód dod.: 860570
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.