cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RV6 šarlatově červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RV6 šarlatově červená, 50 ml
Kód: 94655
Kód dod.: 870018
EAN: 9000101003291
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 1 kg
Kód: 2503492
Kód dod.: 430930
EAN: 8591235030716
 
147 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 250 g
Kód: 2500219
Kód dod.: 430958
EAN: 8591235030501
 
38 Kč
41.90 Kč
152Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0200 hnědá, 250 g
Kód: 2500216
Kód dod.: 430926
EAN: 8591235030549
 
47 Kč
51.90 Kč
188Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 40 kg
Kód: 2506473
Kód dod.: 400276
EAN: 8595614515788
 
1 024 Kč
1 149 Kč
25.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 1 kg
Kód: 2503489
Kód dod.: 430906
EAN: 8591235030761
 
98.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 500 g
Kód: 2503482
Kód dod.: 430944
EAN: 8591235030600
 
95.90 Kč
191.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 1 kg
Kód: 2503498
Kód dod.: 430978
EAN: 8591235030693
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno dosažitelná zářivá manikúra s efektem gelových nehtů. Užijte si perfektně upravené nehty dík
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé nehty zalité sluncem s efektem gelové manikúry během chvilky. Objevte lak essence 41 HELLO YE
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový finiš plný slunce a energie během chvilky. Objevte lak essence 15 ORANGE U CUTE a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte manikúru s profesionálním vzhledem díky krycímu laku na nehty essence TOP GLOSS. Tento průh
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a dlouho trvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 36 OCEA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 42 DANCING GREEN v p
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadí mazání na masáž kloubů, zad a svalů s konopím, kaštanem a syntetickým jedem chřestýšovce.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeně a elegantně pěstěné nehty za několik málo minut. S lakem essence 30 NUDE TO KNOW získají
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a perfektně pěstěné nehty během chvilky. Zvolte lak essence 09 SOFT SPOKEN a získ
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docilte jemného a hravého gelového vzhledu nehtů za malou chvíli. Objevte lak essence 07 FAIRY FLOS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte upravené nehty s nepřehlédnutelnou barvou a profesionálním efektem díky gelovému laku na ne
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pro mega silné zpevnění s technologií FixControl™ vám zajistí spolehlivý účes, který vydrží.
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Volumen, fixace 3, 400 ml
Kód: 2506731
Kód dod.: 860086
EAN: 4015100810660
 
184.90 Kč
185 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Volume s úrovní fixace 3 přináší ideální rovnováhu mezi objemem a pružným držením bez ztuhnutí.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.