cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Essence
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Kód: 2502321
Kód dod.: ES421371
EAN: 4059729421371
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám výrazné natočení i plný objem díky podkladové bázi Mascara Primer Curl Fixing od
AKCE
-16%Sleva
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
75.90 Kč
89.90 Kč
151.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Kód: 63944
Kód dod.: 870166
EAN: 3600541091719
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín inenzivní měděná 7,40
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín inenzivní měděná 7,40
Kód: 82204
Kód dod.: 870169
EAN: 3600541264137
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Garnier
Garnier Color Naturals barva na vlasy, extra světlá duhová blond 112
Kód: 2402601
Kód dod.: 870137
EAN: 3600542601597
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující barva na vlasy s dvojí ochranou pro vyživené vlasy a sytou barvu.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Syoss Barva na vlasy chladná střední blond 7_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná střední blond 7_46, 50ml
Kód: 2508183
Kód dod.: 870322
EAN: 9000101741698
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Silver Grey 10.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Silver Grey 10.112
Kód: 2507777
Kód dod.: 870618
EAN: 3600524015527
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Blue Black 1.102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Blue Black 1.102
Kód: 2506656
Kód dod.: 870610
EAN: 3600524015398
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
AKCE
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601119
Kód dod.: 765275
EAN: 4061746508034
 
28 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
1 299 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: 870623
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
Kód dod.: 860570
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.