cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RI5 intenzivně červená, 50 ml
Kód: 49838
Kód dod.: 870020
EAN: 3838824159898
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
AKCE
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy se silnou fixací, který účinně zajišťuje kontrolu krepatění a dodává vlasům dlouhotrvající držení bez ztuhnutí.
AKCE
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
AKCE
-16%Sleva
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
75.90 Kč
89.90 Kč
151.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
297 Kč
74.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Kód: 2601691
Kód dod.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno dosažitelná zářivá manikúra s efektem gelových nehtů. Užijte si perfektně upravené nehty dík
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 18 What´s Poppin, 8 ml
Kód: 2601710
Kód dod.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během pár minut získáte lesklou manikúru s efektem gelových nehtů. S lakem essence 18 WHAT'S POPPIN
-34%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Kód: 2601707
Kód dod.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé nehty zalité sluncem s efektem gelové manikúry během chvilky. Objevte lak essence 41 HELLO YE
-34%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Kód: 2601709
Kód dod.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový finiš plný slunce a energie během chvilky. Objevte lak essence 15 ORANGE U CUTE a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Kód: 2601952
Kód dod.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte manikúru s profesionálním vzhledem díky krycímu laku na nehty essence TOP GLOSS. Tento průh
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Kód: 2601991
Kód dod.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a dlouho trvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 36 OCEA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 42 DANCING GREEN, 8 ml
Kód: 2601989
Kód dod.: ES585820
EAN: 4059729585820
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence 42 DANCING GREEN v p
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-24%Sleva
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Oříškově plavá, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Paramo
Paramo Renolak ALN asfaltový lak hydroizolační, 9 kg
Kód: 2502724
Kód dod.: 303116
EAN: 8595050311456
 
1 039 Kč
1 040 Kč
115.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použití: k obnovovacím nátěrům asfaltových i eternitových krytin, betonových a cementoosinkových rour, drátěných plotů apod. Dále k izolačním nátěrům materiálů z šedé litiny, k základním nátěrům kanalizačních trub, pro pokrývačské a izolatérské práce
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 2301407
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 600 g
Kód: 2504211
Kód dod.: 388210
EAN: 8591235042672
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 2 kg
Kód: 2504213
Kód dod.: 388212
EAN: 8591235042689
 
1 299 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.