cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 02551
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
-8%Sleva
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Hansaplast
Hansaplast Silver Active, sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2504770
Kód dod.: 838061
EAN: 9005800245249
 
134.90 Kč
145.90 Kč
899.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hansaplast sprej na nohy SILVER ACTIVE zaručuje aktivní ochranu proti potu, díky obsahu iontů stříbra. Sprej je bez alkoholu, má příjemnou a svěží vůni.
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
ALPA®
Alpa Francovka Arnika lihový bylinný roztok 60 ml
Kód: 2504516
Kód dod.: 829007
EAN: 85929739
90%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční český bylinný roztok s obsahem arnikového extraktu určený k zevnímu použití.
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový tělový sprej s vůní citronového koláče, vanilky a šlehačky.
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik Deo sprej do obuvi, 150 ml
Kód: 2603248
Kód dod.: 837999
EAN: 8595605202819
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky účinné látce zinc ricinoleate odstraní tento moderní deo sprej pach vznikající z nadměrného pocení nohou.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
AKCE
-18%Sleva
Persil kapsle 4v1 Color 40 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Color 40 ks
Kód: 2501842
Kód dod.: 716161
EAN: 9000101599497
 
327 Kč
399.90 Kč
8.18Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil Stain Removal Expert kapsle na praní, 54 praní
Henkel Persil
Persil Stain Removal Expert kapsle na praní, 54 praní
Kód: 2502384
Kód dod.: 764942
EAN: 9000101830859
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Stain Removal Expert kapsle jsou univerzální prací kapsle, které kombinují čtyři účinky v jedné kapsli: účinné odstranění skvrn, hloubkové čištění, svěží vůni a péči o pračku.
Persil kapsle 4v1 Universal 26 ks
Henkel Persil
Persil kapsle 4v1 Universal 26 ks
Kód: 2506000
Kód dod.: 716166
EAN: 9000101599466
 
359.90 Kč
13.84Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil 4in1 Discs Universal kapsle na praní, 34 praní
Henkel Persil
Persil 4in1 Discs Universal kapsle na praní, 34 praní
Kód: 2601024
Kód dod.: 765276
EAN: 9000101845532
 
409.90 Kč
12.06Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil kapsle na praní 4in1 Discs Universal usnadňují praní díky předem odměřenému množství pracího prostředku. Pomáhají odstranit běžné nečistoty z prádla.
AKCE
-10%Sleva
Persil Color kapsle na praní, 100 praní
Henkel Persil
Persil Color kapsle na praní, 100 praní
Kód: 2601225
Kód dod.: 755145
EAN: 9000101844382
 
701 Kč
779.90 Kč
7.01Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil kapsle na praní Color jsou určeny pro praní barevného prádla. Praktická kapsle obsahuje předem odměřenou dávku pracího prostředku.
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11487
Kód dod.: 00907
EAN: 85922167
98%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová voda pro regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Pozitivně působí proti padání vlasů a podporují jejich růst.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regenerační balzám, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentrací Komplexu tekutého keratinu odstraní dokonce i extrémní poškození vlasů.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 2006761
 
EAN: 9000101287172
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeinové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi kopřivový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicioner na vlasy s kofeinem, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
69.90 Kč
127.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicioner na vlasy s kofeinem, kopřivou a lopuchem je výborným pomocníkem na podporu růstu vlasů. Kofein má příznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové kořínky a významnym způsobem podporuje jejich růst.
-32%Sleva
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
249.90 Kč
369.90 Kč
624.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Krém Repair & Care Urea pro velmi suchou a hrubou pokožku obsahuje 15% glycerinu + ureu. Viditelně redukuje známky suché pokožky již po prvním použití.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
AKCE
-6%Sleva
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pro křehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss kondicionér s kofeinem a peptidy, kondicionér pro křehké a slabé vlasy.
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair pečující balzám pro zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
JSOU VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy jsou v zimě vystaveny větším ničivým účinkům, a to chladným teplotám a suchému vytápěnému vzduchu.
AKCE
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.