cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Henkel Persil
Persil Deep Clean 4in1 kapsle na praní Universal, 60 ks
Kód: 2502000
Kód dod.: 716172
EAN: 9000101830910
 
559.90 Kč
9.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean 4in1 kapsle jsou inovativní prací kapsle určené pro efektivní a šetrné praní bílého i barevného prádla.
AKCE
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzám na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratační péče určená pro suché a dehydratované vlasy.
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzám na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na vlasy Hyaluron Pure je rehydratační balzám na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou.
-4%Sleva
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pro vlasy bez lupů 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
114.90 Kč
119.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seborin proti lupům, zabraňuje tvorbě lupů a efektivně eliminuje svědění pokožky hlavy.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Kód: 2500991
Kód dod.: 860524
EAN: 4064666984223
 
131 Kč
134.90 Kč
1 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Style & Nourish je pečující vlasové tonikum, které spojuje styling a výživu v jednom kroku. Dodává vlasům přirozený objem, tvar a lehké zpevnění, zatímco je zároveň hydratuje a posiluje.
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pro silně poškozené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sérum na vlasy s vysoce výkonným složením k obnově silně poškozených vlasů a inspirované japonskými principy krásy.
AKCE
-13%Sleva
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
25.90 Kč
29.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilující kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Posilující kondicionér určený pro oslabené a lámavé vlasy, který podporuje jejich růst a chrání je před poškozením.
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Color Vive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 11411
Kód dod.: 855530
EAN: 3600010011361
100%
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám s ochrannou péčí pro barevné vlasy.
AKCE
-35%Sleva
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
64.90 Kč
99.90 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prodlužte sytost vaší barvy na dvojnásobek a dopřejte svým barveným nebo melírovaným vlasům intenzivní péči. Vsaďte na kvalitu - NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect.
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktem ze 7 bylin pro normální až mastné vlasy, který struktuře vlasů dodá lehkou svěžest a přirozeně vypadající objem.
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresní regenerační péče, 200 ml
Kód: 2506547
Kód dod.: 855244
EAN: 9000101610352
 
204.90 Kč
1 024.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy.
AKCE
-5%Sleva
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko vlasový elixír na barvené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
52 Kč
54.90 Kč
346.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový elixír Green Pharmacy Heřmánek a lněné semínko je speciálně vyvinutý pro barvené vlasy.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
194.90 Kč
1 949Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým vlasům intenzivní péči s Colorwin Elixír sérem na vlasy. Lehké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasová vlákna, zanechává vlasy hebké, lesklé a snadno rozčesatelné.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
Colgate Classic Deep Clean Soft zubní kartáček
Colgate®
Colgate Classic Deep Clean Soft zubní kartáček
Kód: 2601083
Kód dod.: 895043
EAN: 8590232000067
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně tvarované konce vláken chrání citlivé dásně a zubní sklovinu před poškozením při čištění zubů. Díky úzkému krku se zubní kartáček snadno dostává do těžko přístupných míst v ústech.
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
119.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
AKCE
-1%Sleva
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Corega
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Kód: 2601443
Kód dod.: 900026
EAN: 5054563286000
 
143 Kč
144.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety jsou určeny pro čištění rovnátek a ortodontických pomůcek.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Kód: 2601454
Kód dod.: 895246
EAN: 5054563269287
 
116 Kč
119.90 Kč
58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Gums & Teeth zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění zubů a dásní.
AKCE
-10%Sleva
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky pro citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky pro citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
89.90 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění citlivých zubů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.