cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Spokar®
Spokar X 3429 ultrasoft zubní kartáček, extra měkký
Kód: 1800964
Kód dod.: 895210
EAN: 8593534341944
100%
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
AKCE
Spokar X 3429 soft zubní kartáček, středně měkký
Spokar®
Spokar X 3429 soft zubní kartáček, středně měkký
Kód: 1800962
Kód dod.: 895218
EAN: 8593534341968
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová prémiová řada zubních kartáčků SPOKAR je navržena na základě aktuálních doporučení stomatologických odborníků. Jedinečný design je výsledkem hledání optimálního držení kartáčku s cílem snadné manipulace a perfektního vyčištění zubů.
Colgate zubní kartáček Premier Ultra, středně měkký
Colgate®
Colgate zubní kartáček Premier Ultra, středně měkký
Kód: 44054
Kód dod.: 895010
EAN: 8850006330449
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček střední s atipickými štětinami pro dokonalé a důkladné čištění. Používejte dvakrát až třikrát denně k čištění zubů.
AKCE
-28%Sleva
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové sáček 160 ks
Kód: 2006266
Kód dod.: 904048
EAN: 8595686300541
 
17.90 Kč
24.90 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky box, 200 ks
Kód: 2200085
Kód dod.: 904036
EAN: 8590786229457
 
24.90 Kč
0.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovní 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
29.90 Kč
0.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky jsou ideální pro každodenní použití doma i na cestách.
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Kód: 2506216
Kód dod.: 855296
EAN: 9000101732436
 
239.90 Kč
240 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss olejový termoochranný sprej s omega 9 + marulovým olejem pro hrubé a poškozené vlasy. Výživa a smyslná hladkost.
-3%Sleva
SOFTdent Eco zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
SOFTdent®
SOFTdent Eco zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
Kód: 2505285
Kód dod.: 895195
EAN: 8594027314629
 
124.90 Kč
129 Kč
41.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neobsahují žádné chemikálie a přídavné látky jako běžné plasty z ropy.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Whitening čistící tablety 30 ks
Kód: 2509122
Kód dod.: 900022
EAN: 5054563287847
 
119.90 Kč
4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Whitening Antibakteriální tablety důkladně vyčistí zubní náhradu během 3-5 minut.Působí na skvrny a pomáhají chránit její původní bělost. Síla tablet pronikne i na místa, která jsou kartáčkem špatně dostupná.
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Elmex®
Elmex Supersoft 3-pack zubní karáček
Kód: 2600087
Kód dod.: 895024
EAN: 8718951435407
 
229.90 Kč
76.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní kartáček Super Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,13mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem.
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Colgate®
Colgate Slim Soft Charcoal zubní kartáčk 3-pack
Kód: 2600073
Kód dod.: 885167
EAN: 8714789940557
 
139.90 Kč
46.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Slim Soft Charcoal je vybaven jedinečnými tenkými vlákny, které proniknou i do úzkých mezer mezi zuby a neunikne jim tak jediná nečistota ani plak. Hrot vláken je oproti vláknům běžného zubního kartáčku až 17x tenčí.
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Colgate®
Colgate Smiles Junior zubní kartáček od 6 let, měkký
Kód: 2600127
Kód dod.: 897020
EAN: 8718951613966..
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro děti s dětskými i trvalými zuby. Přísavka pro jednoduché a zábavné upevnění Měkký zubní kartáček
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Kód: 2601435
Kód dod.: 895174
EAN: 5054563048417
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Doporučovaná výměna zubního kartáčku je každé tři měsíce.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect, zubní kartáček, měkký
Kód: 2601436
Kód dod.: 895178
EAN: 5054563029768
 
116 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Sensodyne pro citlivé zuby.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáčky pro mezizubní péči, tripack
Parodontax®
Parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáčky pro mezizubní péči, tripack
Kód: 2601455
Kód dod.: 895247
EAN: 5054563048523
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Interdental kartáčky jsou určeny pro čištění mezizubních prostor.
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, indigo 1 kus
Nordics
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, indigo 1 kus
Kód: 2602799
Kód dod.: 895257
EAN: 3800501908266
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Soft 6580 v indigo (tmavě modré) barvě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné a zároveň účinné každodenní čištění zubů.
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, růžový 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft zubní kartáček měkký 6580, růžový 1 kus
Kód: 2602795
Kód dod.: 895253
EAN: 3800500324517
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft 6580 v růžové barvě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné, ale důkladné každodenní čištění zubů.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Kód: 75732
Kód dod.: 857022
EAN: 8586000085015
100%
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro všechny typy vlasů, posiluje je, dodává jim lesk a zdravý vzhled, ošetřuje jejich a vyživuje.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
19.90 Kč
0.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
-1%Sleva
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
10.90 Kč
11 Kč
0.11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné ECO vatové tyčinky ze 100 % bavlny a tyčince z papíru vyrobeného z cukrové třtiny. Pro každodenní hygienu a ošetřování vašich uší.
AKCE
-18%Sleva
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 02605
EAN: 8594001770090
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
246Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Dent je přípravek v prášku pro čištění umělého chrupu s obsahem enzymatické přísady, která odstraní zbytky potravy.
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
119.90 Kč
2 997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.