cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
AKCE
-14%Sleva
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Jelen®
Jelen Malina octový čistič, 500 ml
Kód: 1810123
Kód dod.: 769019
EAN: 8592613579575
98%
59.90 Kč
69.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na bázi octa pro úklid v kuchyni i v koupelně s vůní malinového octa.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
Peha-Soft nitrilové rukavice bez latexu, velikost L, 10 ks
Hartmann
Peha-Soft nitrilové rukavice bez latexu, velikost L, 10 ks
Kód: 2501479
Kód dod.: 598832
EAN: 4052199305073
 
39.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázové rukavice Peha-soft nitrile fino jsou vyrobeny z velmi měké nitrilové pryže.
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, náplň, 500 ml
Kód: 31117
Kód dod.: 789002
EAN: 8717163573792
93%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toto pečující tekuté mýdlo vyživuje vaši pokožku při každém použití, a vy si tak můžete vychutnat krásný pocit z hedvábně jemných rukou.
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Nourishing Silk, 250 ml
Kód: 06030
Kód dod.: 787002
EAN: 8717163605776
100%
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace jemného hedvábného krému a elegantní vůně. Pečující tekuté mýdlo promění každé mytí rukou v příležitost, jak dodat vaší pokožce výživu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.