cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
84.90 Kč
2 830Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Herbal Arthrosan mast je bylinný přípravek určený pro úlevu při bolestech svalů, kloubů, šlach a páteře. Obsahuje mentol, kafr a směs přírodních silic, které podporují prokrvení pokožky, uvolnění napětí a přinášejí pocit osvěžení.
AKCE
-18%Sleva
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve balzám na vlasy pro objem Collagen Lifter 200 ml
Kód: 2509161
Kód dod.: 845969
EAN: 3600524251314
 
89.90 Kč
109.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový kondicionér, který díky kolagenovým peptidům a zahušťujícím vláknům dodává vlasům přirozený objem, plnost a hebkost, zatímco je hydratuje a zanechává s dlouhotrvající vůní.
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa konopný balzám hřejivý je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Při aplikaci navozuje příjemný pocit prohřátí.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupům, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
100%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodná je pro všechny typy vlasů, vašim vlasům dodává sílu, blahodárně působí na výživu vlasových kořínků a omezuje tvorbu lupů.
Syoss Intense Glaze Vysoce koncentrované sérum na vlasy 100ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Glaze Vysoce koncentrované sérum na vlasy 100ml
Kód: 2602665
Kód dod.: 855313
EAN: 9000101760057
 
214.90 Kč
2 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Intense Glaze sérum na vlasy dodává silně poškozeným vlasům intenzivní lesk, pomáhá redukovat krepatění a zanechává vlasy hedvábně hladké.
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2210102
Kód dod.: 13527
EAN: 8011003876310
 
882 Kč
4 410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Versace Dylan Purple představuje výjimeč
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
-5%Sleva
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504637
Kód dod.: 810032
EAN: 4005900512185
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
-2%Sleva
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Kód: 2504953
Kód dod.: 822493
EAN: 4005900915900
 
264.90 Kč
269.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte jemnou pleť kolem očí a zabraňte vzniku vějířkovitých vrásek. Vaši pleť kolem očí zpevní: NIVEA Q10 plus C Oční péče. Vhodné pro unavenou pleť.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
AKCE
-17%Sleva
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Corega
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Kód: 57017
Kód dod.: 900015
EAN: 5054563214010
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maximální fixace bez kompromisů. Corega Extra silný fixační krém bez příchuti zajistí pevné držení zubní náhrady až na 12 hodin, a tím poskytne jistotu a pohodlí po celý den.
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, střední tvrdost
Spokar®
Spokar 3428 Plus zubní kartáček, střední tvrdost
Kód: 65485
Kód dod.: 897040
EAN: 8593534341814
 
57.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malá hlava kartáčku hustě osazená vlákny HEXAGONAL (u Ultra měkké verze - ANTIBAKTERIAL) s rovným zástřihem.
Atlantic zubní kartáček Klasik měkký, 1 ks
Atlantic®
Atlantic zubní kartáček Klasik měkký, 1 ks
Kód: 2102220
Kód dod.: 896504
EAN: 8594035001337
 
14.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Atlantic Klasik s velkým počtem svazků čistících vláken se vyrábí v souladu s mezinárodní normou podle nejnovějších lékařských a vědeckých poznatků.
Atlantic Expert zubní kartáček Soft, 1 ks
Atlantic®
Atlantic Expert zubní kartáček Soft, 1 ks
Kód: 2103931
Kód dod.: 896508
EAN: 8594035001689
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na zuby Atlantic expert 4380 měkký. Speciální tvar hlavy umožňuje dokonalé a snadné čištění i v těžko dostupných místech.
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Colgate®
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Kód: 2200164
Kód dod.: 61006156
EAN: 8718951369153
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček má jemná vlákna s obsahem aktivního uhlí.
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Linteo®
Linteo Baby dětské vatové tyčinky, 65 ks
Kód: 2505712
Kód dod.: 904051
EAN: 8595686302316
 
29.90 Kč
0.46Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo Baby jsou speciálně navrženy pro dětská ouška. Díky pevnému návinu jsou i pro nejmenší děti bezpečná. Jedno balení obsahuje 65 ks vatových tyčinek, které jsou uložené v praktickém boxu.
AKCE
-17%Sleva
Corega ochrana dásní fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega ochrana dásní fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 2508681
Kód dod.: 900020
EAN: 5054563244079
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Ochrana dásní je fixační krém na zubní náhrady, který pomáhá zajistit jejich pevné uchycení až na 12 hodin.
Elmex Ultra Soft zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
Elmex®
Elmex Ultra Soft zubní kartáček, extra měkký, 3 ks
Kód: 2600050
Kód dod.: 895022
EAN: 8718951188075
 
209.90 Kč
69.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkt je vyráběn s více motivy, motiv nelze zvolit. Jemný na dásně. Odstraňuje zubní plak.
AKCE
-1%Sleva
Meridol měkký zubní kartáček 3 ks
Meridol®
Meridol měkký zubní kartáček 3 ks
Kód: 2600082
Kód dod.: 895045
EAN: 8718951159563
 
218 Kč
219.90 Kč
72.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček s mikrojemně zakončenými vlákny zajišťuje šetrné, ale velmi účinné odstranění zubního plaku a pomáhá chránit i citlivé či podrážděné dásně před zánětem.
Colgate Little Kid´s Smile junior zubní kartáček
Colgate®
Colgate Little Kid´s Smile junior zubní kartáček
Kód: 2600935
Kód dod.: 895041
EAN: 8718951614024
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super měkký zubní kartáček má malou hlavu, která je vytvořena pro snadný přístup k malým ústům, a je vybaven pohodlnou zaoblenou rukojetí s úchyty pro palce, takže se malým ručičkám snadno drží.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
Colgate Classic Deep Clean Soft zubní kartáček
Colgate®
Colgate Classic Deep Clean Soft zubní kartáček
Kód: 2601083
Kód dod.: 895043
EAN: 8590232000067
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně tvarované konce vláken chrání citlivé dásně a zubní sklovinu před poškozením při čištění zubů. Díky úzkému krku se zubní kartáček snadno dostává do těžko přístupných míst v ústech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.