cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
Kód: 2503477
Kód dod.: 430904
EAN: 8591235030624
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
39.90 Kč
159.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
48 Kč
52.90 Kč
192Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
1 060 Kč
1 189 Kč
42.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
135 Kč
90Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
995 Kč
55.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Strong 3v1 je profesionální lak na vlasy, který nabízí silnou fixaci, dlouhotrvající účinek a zároveň péči o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, který poskytuje silnou fixaci a zároveň dodává vlasům vysoký lesk.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
850 Kč
955 Kč
34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Kód: 2504837
Kód dod.: 870412
EAN: 3838824222943
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci bez kapání. Odstín 400 Ledové Espresso dodává vlasům tmavý, elegantní tón s chladným podtónem a sjednocuje jejich barvu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte nepřehlédnutelné a dlouhotrvající nehty s gelovým lakem essence 34 Take Up Space. Třpytivá
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak essence gel nail polish dodá vašim nehtům elegantní lesk s efektem gelové manikúry, jež působí p
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
Kód: 2504305
Kód dod.: 431032
EAN: 8591235041927
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
Kód: 2503485
Kód dod.: 430968
EAN: 8591235030648
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2500220
Kód dod.: 430902
EAN: 8591235030570
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Parex
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Kód: 2602202
Kód dod.: 571114
EAN: 8699971799659
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex kartáč na nádobí usnadňuje mytí nádobí a pomáhá efektivně odstranit nečistoty i mastnotu.
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.