cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: AA104800
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Palma
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
10.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Parex
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová souprava vhodná pro každodenní použití v domácnosti, kanceláři nebo dílně.
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Parex
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Kód: 2602202
Kód dod.: 571114
EAN: 8699971799659
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex kartáč na nádobí usnadňuje mytí nádobí a pomáhá efektivně odstranit nečistoty i mastnotu.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům decentní a elegantní třpyt s essence mini lakem na nehty PEARLY GLAZE 16. Tento
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte elegantní a sladce laděný vzhled nehtů díky mini laku na nehty essence CHOCO CRUSH 17. Výra
AKCE
-11%Sleva
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
1 745 Kč
1 959 Kč
96.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K venkovním nátěrům vápenných, vápenocemen-tových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte nepřehlédnutelné a dlouhotrvající nehty s gelovým lakem essence 34 Take Up Space. Třpytivá
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak essence gel nail polish dodá vašim nehtům elegantní lesk s efektem gelové manikúry, jež působí p
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Kód: 2504837
Kód dod.: 870412
EAN: 3838824222943
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci bez kapání. Odstín 400 Ledové Espresso dodává vlasům tmavý, elegantní tón s chladným podtónem a sjednocuje jejich barvu.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
1 060 Kč
1 189 Kč
42.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
135 Kč
90Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
995 Kč
55.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Hřeben C30 s rukojetí, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C30 s rukojetí, různé barvy
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixací úrovně 5 („Power“), balený ve velkém 400 ml aerosolu – ideální pro dlouhodobé držení náročných účesů.
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy se silnou fixací, který dodává účesu dlouhotrvající objem a pevné držení až na 24 hodin.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
509 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy se silnou fixací, který účinně zajišťuje kontrolu krepatění a dodává vlasům dlouhotrvající držení bez ztuhnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.