cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Corega
Corega Bio Tabs čistící tablety 30 ks
Kód: 2601135
Kód dod.: 900023
EAN: 5054563286819
 
99.90 Kč
119.90 Kč
3.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Bio Tabs jsou antibakteriální čisticí tablety určené pro každodenní péči o snímatelné zubní náhrady. Poskytují účinné a zároveň šetrné čištění, které pomáhá udržet zubní náhradu hygienicky čistou, svěží a bez zápachu.
AKCE
-1%Sleva
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Corega
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety na čištění rovnátek, 30 ks
Kód: 2601443
Kód dod.: 900026
EAN: 5054563286000
 
143 Kč
144.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablety jsou určeny pro čištění rovnátek a ortodontických pomůcek.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft zubní kartáčky pro dásně, duopack
Kód: 2601454
Kód dod.: 895246
EAN: 5054563269287
 
116 Kč
119.90 Kč
58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Gums & Teeth zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění zubů a dásní.
AKCE
-10%Sleva
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky pro citlivé zuby, tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky pro citlivé zuby, tripack
Kód: 2601439
Kód dod.: 895187
EAN: 5054563030993
 
89.90 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Expert Soft zubní kartáčky jsou určeny pro šetrné čištění citlivých zubů.
AKCE
Corega Antibakteriální čistící tablety 6 ks
Corega
Corega Antibakteriální čistící tablety 6 ks
Kód: 2602615
Kód dod.: A00927
EAN: EAN021
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Antibakteriální jsou čistící tablety s aktivním kyslíkem, určené pro důkladné a rychlé čištění zubní náhrady.
AKCE
-5%Sleva
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáček Tripack, 3 ks
Sensodyne
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáček Tripack, 3 ks
Kód: 2602654
Kód dod.: 895249
EAN: 5054563256812
 
209.90 Kč
221 Kč
69.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Deep Clean Extra Soft zubní kartáčky pomáhají šetrně a důkladně čistit zuby i citlivé dásně.
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Nordics
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Kód: 2602802
Kód dod.: 895260
EAN: 3800501908013
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Ortho Soft 6580 je ortodontický zubní kartáček určený pro lidi s rovnátky, retainery nebo jinými zubními aparáty.
Nordics Curve Expert Medium zubní kartáček středně tvrdý 6580, oranžový 1 kus
Nordics
Nordics Curve Expert Medium zubní kartáček středně tvrdý 6580, oranžový 1 kus
Kód: 2602801
Kód dod.: 895259
EAN: 3800501908280
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Expert Medium 6580 v oranžové variantě je středně tvrdý zubní kartáček určený pro důkladné každodenní čištění zubů.
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, tmavě zelený 1 kus
Nordics
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, tmavě zelený 1 kus
Kód: 2602798
Kód dod.: 895256
EAN: 3800501908259
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Soft 6580 v tmavě zelené variantě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné a zároveň účinné každodenní čištění zubů.
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, zelený 1 kus
Nordics
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček, zelený 1 kus
Kód: 2602808
Kód dod.: 895263
EAN: 3800501908839
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Soft jednosvazkový zubní kartáček umožňuje přesné čištění těžko dostupných míst, mezizubních prostor a okolí rovnátek či implantátů.
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2210102
Kód dod.: 13527
EAN: 8011003876310
 
882 Kč
4 410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Versace Dylan Purple představuje výjimeč
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
-5%Sleva
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504637
Kód dod.: 810032
EAN: 4005900512185
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
-2%Sleva
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Kód: 2504953
Kód dod.: 822493
EAN: 4005900915900
 
264.90 Kč
269.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte jemnou pleť kolem očí a zabraňte vzniku vějířkovitých vrásek. Vaši pleť kolem očí zpevní: NIVEA Q10 plus C Oční péče. Vhodné pro unavenou pleť.
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
244 Kč
610Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní přírodní mandlový olej spolu s výživným bambuckým máslem dopřávají pokožce potřebnou hydrat
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Kód: 2200821
Kód dod.: 822435
EAN: 4005900925770
100%
454.90 Kč
30 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční krém proti tmavým kruhům obsahuje účinnou látku Luminous630, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Nivea®
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Kód: 2200824
Kód dod.: 810090
EAN: 9005800352893
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s relaxační vůní levandule se rychle vstřebává a zanechá pokožku hebkou a zklidněnou - již po 1. použití.
-9%Sleva
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
845 Kč
929 Kč
4 225Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně Crystal Emerald od Versace před
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
184.90 Kč
1 232.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný gel 2 v 1 určený pro úpravu obočí i jemných baby vlásků podél vlasové linie.
-10%Sleva
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
314.90 Kč
349.90 Kč
787.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko je speciálně vyvinuto pro zralou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu a zpevnění.
Nivea Aloe & Hydration Lehké tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration Lehké tělové mléko, 625 ml
Kód: 2506695
Kód dod.: 810092
EAN: 9005800313719
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea osvěžující tělové mléko s výtažky z aloe vera a hydratačními látkami. Větší balení 625 ml vám vydrží déle než 400ml varianta.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.