cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
297 Kč
74.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
AKCE
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy se silnou fixací, který účinně zajišťuje kontrolu krepatění a dodává vlasům dlouhotrvající držení bez ztuhnutí.
AKCE
-6%Sleva
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
174 Kč
184.90 Kč
580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
1 589 Kč
1 785 Kč
39.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
539 Kč
29.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusní krémová barva na vlasy, která spojuje intenzivní barevný výsledek s hloubkovou péčí.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Světlá čokoládová hnědá je luxusní krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní, dlouhotrvající odstín s přirozeným čokoládovým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Přirozená světlá blond je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený a svěží odstín světlé blond s jemným teplým nádechem.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
735 Kč
183.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Schneider
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Kód: 84833
 
EAN: 8594025310616
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický pokojový teploměr, rozměry 177 × 34 mm, plastový, různé barevné provedení. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení s pečujícími ingrediencemi originálního krému NIVEA poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení až po 48 hodin a zároveň mimořádně pečuje o jemnou pokožku podpaží.
-9%Sleva
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
205 Kč
225 Kč
7 321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svařování za studena vhodné speciálně na kovovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 0100203
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
-66%Sleva
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
1 089 Kč
72.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.