cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 1789344
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 1738027
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 1738053
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Henkel Perfect Mousse
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Kód: 2506594
Kód dod.: 870130
EAN: 3838824222844
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která poskytuje jednoduchou a rychlou aplikaci s rovnoměrným krytím. Odstín 6-00 světle hnědý dodává vlasům přirozený, teplý tón a sjednocuje jejich barvu.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Parex
Parex kartáč na nádobí, mix barev
Kód: 2602202
Kód dod.: 571114
EAN: 8699971799659
 
27.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex kartáč na nádobí usnadňuje mytí nádobí a pomáhá efektivně odstranit nečistoty i mastnotu.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixací úrovně 5 („Power“), balený ve velkém 400 ml aerosolu – ideální pro dlouhodobé držení náročných účesů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, Oslo, velmi světlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: AA104800
EAN: 3600523913442
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Kód: 50708
Kód dod.: 875016
EAN: 9000101734898
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
221 Kč
247 Kč
55.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
94 Kč
105 Kč
62.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Parex
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Kód: 2602210
Kód dod.: 591702
EAN: 8699971798249
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex magická houba na nádobí pomáhá efektivně odstranit nečistoty a usnadňuje každodenní úklid.
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
Kód: 2503477
Kód dod.: 430904
EAN: 8591235030624
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
39.90 Kč
159.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
48 Kč
52.90 Kč
192Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům decentní a elegantní třpyt s essence mini lakem na nehty PEARLY GLAZE 16. Tento
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte elegantní a sladce laděný vzhled nehtů díky mini laku na nehty essence CHOCO CRUSH 17. Výra
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní sprej Taft obsahuje Aloe Boost, které dodává vlasům sílu a péči pro dlouhotrvající fixaci a hladký povrch bez lepení; aloe vera pro pocit hydratovaných vlasů a niacinamid pro posílení vlasů, což pomáhá chránit účes před vlhkostí.
AKCE
-8%Sleva
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
35 Kč
37.90 Kč
140Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.