cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-66%Sleva
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 8+2 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 8+2 ks
Kód: 2507306
Kód dod.: 961093
EAN: 4008496979622
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou např. drobná elektronika jako jsou ovladače, hodiny, budíky, rádia, přehrávače, kalkulačky atd.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C1 modročerná, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C1 modročerná, 50 ml
Kód: 49820
Kód dod.: 870002
EAN: 3838824159171
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/1 světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 8/1 světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 12517
Kód dod.: 860584
EAN: 4056800877799
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
truckZdarma
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5  kg + 1 kg tužidlo
Denas
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5 kg + 1 kg tužidlo
Kód: 2504200
Kód dod.: 359180
EAN: 8592474032905
 
3 115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložková vodou ředitelná epoxidová barva určená pro nátěry betonových podlah v garážích. Barva se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 113 černá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 113 černá, 50 ml
Kód: 50693
Kód dod.: 875001
EAN: 3838824160030
97%
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Kód: 2103996
Kód dod.: 869982
EAN: 9000101607062
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Strong 3v1 je profesionální lak na vlasy, který nabízí silnou fixaci, dlouhotrvající účinek a zároveň péči o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, který poskytuje silnou fixaci a zároveň dodává vlasům vysoký lesk.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
850 Kč
955 Kč
34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Kód: 77591
Kód dod.: 860354
EAN: 9000100854733
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h maximální styling s extra silnou fixací. Vlasy posiluje a dodává jim perfektní pružnost. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením.
AKCE
-7%Sleva
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2407106
Kód dod.: 860092
EAN: 9000101735857
 
126 Kč
134.90 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s pevnou fixací, který zároveň pečuje o vlasy díky obsahu arganového oleje a provitamínu B5.
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2500220
Kód dod.: 430902
EAN: 8591235030570
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
Kód: 2504305
Kód dod.: 431032
EAN: 8591235041927
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
Kód: 2503485
Kód dod.: 430968
EAN: 8591235030648
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
269 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
AKCE
-11%Sleva
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
1 745 Kč
1 959 Kč
96.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K venkovním nátěrům vápenných, vápenocemen-tových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N5 tmavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N5 tmavě plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N7 světle plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N7 světle plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.