cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-23%Sleva
HG pěnový odstraňovač vodního kamene, 500 ml
HG
HG pěnový odstraňovač vodního kamene, 500 ml
Kód: 2504099
Kód dod.: H06103
EAN: 8711577015091
 
115 Kč
149 Kč
230Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG pěnový odstraňovač vodního kamene odstraňuje důkladně a rychle nános vodního kamene a zanechává zářivý lesk!
Duck 5v1 s mořskou vůní, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 s mořskou vůní, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02875
Kód dod.: 717560
EAN: 5000204421989
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič WC s příjemnou vůní moře, přípravek vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty. Snižuje nutnost čištění kartáčem a čistí nad i pod vodní hlavou, zaroveň eliminuje veškeré zápachy z toalety.
Astrid Multicollagen denní proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid Multicollagen denní proti vráskám 50 ml
Kód: 2501874
Kód dod.: 820471
EAN: 8592297011668
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Multicollagen denní krém proti vráskám SPF 10 posiluje přirozenou tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky a chrání pleť před slunečním zářením, čímž zajišťuje mladší a pevnější vzhled.
Fixinela tekutý čistič na rez a vodní kámen, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela tekutý čistič na rez a vodní kámen, 500 ml
Kód: 02855
Kód dod.: 717040
EAN: 8585003911574
98%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixinela 500 ml odstraňuje rez a vodní kámen s extrémní silou a rychlostí. Tekutý kyselý čistič na WC mísy, umyvadla, vany, obklady, vodovodní baterie. Účinně čistí, ničí bakterie, rozpouští vodní a močový kámen, odstraňuje rez a další usazeniny.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
269 Kč
358.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Express je rychleschnoucí disperzní lepidlo pro pevné a transparentní spoje dřeva a příbuzných materiálů, vhodné i pro náročnější konstrukční lepení.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
142 Kč
568Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Express je rychleschnoucí disperzní lepidlo pro pevné a transparentní spoje dřeva a příbuzných materiálů, vhodné i pro náročnější konstrukční lepení.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
1 045 Kč
209Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo.
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care je intenzivní tělové sérum s 12% komplexem glycerinu, přírodních olejů a CICA, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a poskytuje jí hydrataci po dobu delší než 72 hodin.
Pratic Anticalcare na koupelny, sprchové kouty a vodní kámen, 750 ml
PRATIC
Pratic Anticalcare na koupelny, sprchové kouty a vodní kámen, 750 ml
Kód: 2304562
Kód dod.: 0170EM
EAN: 8017948017962
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně vyčistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Díky unikátnímu složení ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk.
AKCE
SAVO koupelna čisticí prostředek do koupelny, 500 ml
Savo®
SAVO koupelna čisticí prostředek do koupelny, 500 ml
Kód: 2404728
Kód dod.: 712221
EAN: 8720182870100
100%
53.90 Kč
107.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle a šetrně odstraňuje usazené skvrny od vody a mýdla a vodní kámen. Čištěným povrchům dodává lesk a zanechává příjemnou vůni.
AKCE
-2%Sleva
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 5 l
Lavon
LAVON aktivní pěna Professional Sanita, 5 l
Kód: 2501711
Kód dod.: 702176
EAN: 8594187140366
 
344 Kč
349.90 Kč
68.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hustá pěna na odstranění vodního kamene, zbytků mýdla, rzi, minerálních a močových usazenin, vápenných nánosů, případně cementových zbytků.
-5%Sleva
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Payot Paris
Payot Source Infusion Hydratante Repulpante vyhlazující hydratační primer pro všechny typy pleti 125 ml
Kód: 2308951
Kód dod.: 65118922
EAN: 3390150591433
 
659 Kč
697 Kč
5 272Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní krok v péči o pleť. Osvěžující primární péče, jež pleť hydratuje, vyhlazuje a navrací jí ob
PE-PO čisticí poleno, 1 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO čisticí poleno, 1 ks
Kód: 2006030
Kód dod.: 473505
EAN: 8595009210175
85%
164.90 Kč
164.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí poleno je přípravek k odstraňování sazí z komínů a kouřovodů. Působí preventivně proti vzniku požárů způsobených vznícením sazí v kouřovodech.
Barbus Classic mýdlo na holení s glycerínem, 150 g
Barbus
Barbus Classic mýdlo na holení s glycerínem, 150 g
Kód: 09203
Kód dod.: 880061
EAN: 8585001900020
98%
94.90 Kč
632.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barbus Shaving mýdlo na holení obsahuje glycerin, který pokožku zvláčňuje, zjemňuje a dodává pružnost. Je vhodné pro všechny typy pleti.
AKCE
-26%Sleva
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect OF 50 balzám na rty, 4,8 g
Kód: 33725
Kód dod.: 85040
EAN: 4005900560339
 
69.90 Kč
94.90 Kč
13 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte sluneční paprsky, aby vám vzaly široký úsměv! Inovativní složení obohacené o včelí vosk se postará o perfektní dlouhodobou hydrataci, OF 50 zase o ochranu před spálením.
Syoss Keratin Heat sprej pro kontrolu účesu, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Heat sprej pro kontrolu účesu, 200 ml
Kód: 1700736
Kód dod.: 2126295
EAN: 9000101049299
 
154.90 Kč
774.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro kontrolu účesu až na 3 dny.
AKCE
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Wella®
Wellaflex Heat Protection sprej na vlasy s tepelnou ochranou 150 ml
Kód: 2501007
Kód dod.: 860517
EAN: 4064666802367
 
150 Kč
1 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Heat Protection je stylingový sprej, který poskytuje účinnou tepelnou ochranu vlasů až do 230 °C.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 022 palisandr 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisandr 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
509 Kč
555 Kč
203.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503116
Kód dod.: 388248
EAN: 8594040504304
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům dřeva, zejména dřevěných oken, dveří, podhledů apod. v interiéru a exteriéru. Vyznačuje se výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí, bělostí a dlouhodobou životností.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504301
Kód dod.: 388238
EAN: 8594040504779
 
802 Kč
875 Kč
401Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
AKCE
-7%Sleva
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Io
IO Splendo odstraňovač vodního kamene a nečistot, 750 ml
Kód: 2307788
Kód dod.: 700474
EAN: 8056646091775
 
56 Kč
59.90 Kč
74.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene. Ideální na každodenní použití v koupeln
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Styl Nano Efekt
Larrin Nano Efekt čistič koupelna, 500 ml
Kód: 83697
Kód dod.: 712213
EAN: 8595000914164
89%
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní čistič Koupelny využívající nanotechnologii. Odstraňuje usazeniny, rez a vodní kámen ze všech povrchů včetně akrylátových van a sprchových koutů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.