cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Parex
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Kód: 2602210
Kód dod.: 591702
EAN: 8699971798249
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex magická houba na nádobí pomáhá efektivně odstranit nečistoty a usnadňuje každodenní úklid.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeně a elegantně pěstěné nehty za několik málo minut. S lakem essence 30 NUDE TO KNOW získají
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a perfektně pěstěné nehty během chvilky. Zvolte lak essence 09 SOFT SPOKEN a získ
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docilte jemného a hravého gelového vzhledu nehtů za malou chvíli. Objevte lak essence 07 FAIRY FLOS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte upravené nehty s nepřehlédnutelnou barvou a profesionálním efektem díky gelovému laku na ne
AKCE
-8%Sleva
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
35 Kč
37.90 Kč
140Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
Kód: 2503481
Kód dod.: 430936
EAN: 8591235030679
 
84.90 Kč
169.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0760 pomeranč, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0760 pomeranč, 500 g
Kód: 2504512
Kód dod.: 431052
EAN: 8591235061086
 
82.90 Kč
165.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
Kód: 2503493
Kód dod.: 430938
EAN: 8591235030778
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
62.90 Kč
125.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní sprej Taft obsahuje Aloe Boost, které dodává vlasům sílu a péči pro dlouhotrvající fixaci a hladký povrch bez lepení; aloe vera pro pocit hydratovaných vlasů a niacinamid pro posílení vlasů, což pomáhá chránit účes před vlhkostí.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N1 černá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N1 černá, 50 ml
Kód: 49826
Kód dod.: 870008
EAN: 3838824159416
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a intenzivní barva. Extra péče během barvení i po něm. Složení s vysoce intenzivními pigmenty.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R4 kaštanový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R4 kaštanový, 50 ml
Kód: 49835
Kód dod.: 870017
EAN: 3838824159751
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 960708
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně pěstěné nehty s elegantním a čistým efektem. Objevte lak essence 33 JUST WHITE a vytvořte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a zářivý gelový finiš během malé chvilky. Objevte lak essence 40 MY BUTTER HALF a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a odolnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 13 EMERALD ENER
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Schneider
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Kód: 84833
Kód dod.: 974334
EAN: 8594025310616
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický pokojový teploměr, rozměry 177 × 34 mm, plastový, různé barevné provedení. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení s pečujícími ingrediencemi originálního krému NIVEA poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení až po 48 hodin a zároveň mimořádně pečuje o jemnou pokožku podpaží.
-9%Sleva
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
205 Kč
225 Kč
7 321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svařování za studena vhodné speciálně na kovovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.