cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
Kód dod.: 870331
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, Stříbrná Popelavá Blond 12-21, 50 ml
Kód: 2103996
Kód dod.: 869982
EAN: 9000101607062
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
truckZdarma
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5  kg + 1 kg tužidlo
Denas
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5 kg + 1 kg tužidlo
Kód: 2504200
Kód dod.: 359180
EAN: 8592474032905
 
3 115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložková vodou ředitelná epoxidová barva určená pro nátěry betonových podlah v garážích. Barva se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností.
-39%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
29.90 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
-44%Sleva
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
-17%Sleva
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
99.90 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí, snadno se vyčesává, mega silná fixace. SYOSS, Pro-Styling-System, pro profesionální kvalitu vlasového stylingu. Vysoce účinné receptury vytvořené a používané kadeřníky.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-44%Sleva
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 02 Fairy Cloud nabízí krémový odstín s jemným třpytem, jenž nehtům ihned propůj
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Kód: 2504837
Kód dod.: 870412
EAN: 3838824222943
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci bez kapání. Odstín 400 Ledové Espresso dodává vlasům tmavý, elegantní tón s chladným podtónem a sjednocuje jejich barvu.
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Kód: 2507070
Kód dod.: 856940
EAN: 8586000087446
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby jemný dětský šampon s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje dětské vlásky a pokožku hlavy. Obsahuje 97% složek přírodního původu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte nepřehlédnutelné a dlouhotrvající nehty s gelovým lakem essence 34 Take Up Space. Třpytivá
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak essence gel nail polish dodá vašim nehtům elegantní lesk s efektem gelové manikúry, jež působí p
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Alaska, studená světlá blond 8.12
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Alaska, studená světlá blond 8.12
Kód: 2100443
Kód dod.: 870620
EAN: 3600523948888
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.