cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 4.0 hnědá
Kód: 2508420
Kód dod.: 870638
EAN: 3600524193805
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 4.0 Hnědá je permanentní barva na vlasy s intenzivním, přirozeným hnědým odstínem a dlouhotrvajícím zářivým leskem.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná
Kód: 2507815
Kód dod.: 870649
EAN: 3600524194819
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Oslňivá stříbrná pomáhá dosáhnout výrazného stříbrného odstínu vlasů.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá
Kód: 2507811
Kód dod.: 870647
EAN: 3600524194796
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Zářivá bílá pomáhá dosáhnout výrazného světlého odstínu. Vhodná pro domácí barvení vlasů.
-39%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
29.90 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
-44%Sleva
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
1 589 Kč
1 785 Kč
39.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
539 Kč
29.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Schneider
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Kód: 84833
 
EAN: 8594025310616
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický pokojový teploměr, rozměry 177 × 34 mm, plastový, různé barevné provedení. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení s pečujícími ingrediencemi originálního krému NIVEA poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení až po 48 hodin a zároveň mimořádně pečuje o jemnou pokožku podpaží.
-9%Sleva
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
205 Kč
225 Kč
7 321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svařování za studena vhodné speciálně na kovovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 0100203
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
184.90 Kč
616.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
1 089 Kč
72.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
536 Kč
53.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.