cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 11 Apri-Cute, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 11 Apri-Cute, 8 ml
Kód: 2601708
Kód dod.: ES585516
EAN: 4059729585516
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží a hravý gelový vzhled nehtů během okamžiku. Vyzkoušejte lak essence 11 APRI-CUTE a dopřejte s
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
AKCE
-5%Sleva
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Perfect Mousse Permanent Foam Color barva na vlasy 400 Ledové Espresso
Kód: 2504837
Kód dod.: 870412
EAN: 3838824222943
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci bez kapání. Odstín 400 Ledové Espresso dodává vlasům tmavý, elegantní tón s chladným podtónem a sjednocuje jejich barvu.
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětský šampon, 500 ml
Kód: 2507070
Kód dod.: 856940
EAN: 8586000087446
 
129.90 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby jemný dětský šampon s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje dětské vlásky a pokožku hlavy. Obsahuje 97% složek přírodního původu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 34 Take Up Space, 8 ml
Kód: 2601984
Kód dod.: ES585745
EAN: 4059729585745
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte nepřehlédnutelné a dlouhotrvající nehty s gelovým lakem essence 34 Take Up Space. Třpytivá
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 31 Sky's The Limit, 8 ml
Kód: 2601986
Kód dod.: ES585714
EAN: 4059729585714
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak essence gel nail polish dodá vašim nehtům elegantní lesk s efektem gelové manikúry, jež působí p
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný šampon díky šetrnému složení jemně myje dětské vlásky a pokožku hlavy a usnadňuje rozčesávání.
AKCE
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 1789352
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 1789344
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 1738027
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 1738053
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
AKCE
-5%Sleva
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Henkel Perfect Mousse
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Kód: 2506594
Kód dod.: 870130
EAN: 3838824222844
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která poskytuje jednoduchou a rychlou aplikaci s rovnoměrným krytím. Odstín 6-00 světle hnědý dodává vlasům přirozený, teplý tón a sjednocuje jejich barvu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Působivý efekt gelových nehtů za pouhých pár minut. Objevte lak essence 19 FLIRT ALERT a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní krása a perfektní manikúra během chvilky. Objevte lak essence 05 SUGAR BLUSH a vytvořte si
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Kód: 2600606
Kód dod.: 870192
EAN: 9000101736946
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Deluxe od Schwarzkopf je permanentní barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barevný výsledek s vysokým krytím šedin.
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Kód: 2603118
Kód dod.: 860566
EAN: 4068359278613
 
64 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
221 Kč
247 Kč
55.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.