cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
L'Oréal Paris
L'ORÉAL PARiS oční krém proti vráskám Revitalift Filler 15 ml
Kód: 95188
Kód dod.: 822749
EAN: 3600523201310
 
384.90 Kč
25 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler oční krém proti vráskám obnovuje ztrátu plnosti v oblasti lícních kostí až k vnitřnímu koutku oka, která věkem často přichází o svou pružnost.
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Kód: 1704288
Kód dod.: 822994
EAN: 8592297002604
70%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určen k ošetření ztvrdlé, drsné a popraskané kůže na patách. Napomáhá hojení a zacelování prasklin ve zrohovatělé vrstvě kůže.
-11%Sleva
Payot Source Hydratant Adaptogene Regard Stick hydratační tyčinka na oční kontury 4,5 g
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogene Regard Stick hydratační tyčinka na oční kontury 4,5 g
Kód: 2304153
Kód dod.: 65118805
EAN: 3390150589201
 
759 Kč
849 Kč
151 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Seznamte se s adaptogenní hydratační tyčinkou na oči Source! Tento produkt s efektem ledové kostky,
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Dixi
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Kód: 2404453
Kód dod.: 857006
EAN: 8586000087965
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasové tonikum proti lupům v ampulích pro všechny typy vlasů .
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečný pomocník při masáži unavených svalů a kloubů. Kafr se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává mírně hřejivý pocit.
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné tělové mléko s obsahem vitaminu E a mandlového oleje.
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
204.90 Kč
512.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Men Cool Kick tělové mléko pro muže, 400 ml, přináší intenzivní hydrataci a osvěžující pocit v jednom.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gel pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera gel pro intimní hygienu s kyselinou mléčnou a aloe vera.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po sametově hebké pokožce bez podráždění? Vyzkoušejte Krémové tělové mléko Smooth Sensation, které díky svému složení pokožku nejen hydratuje a vyživuje, ale také zjemňuje.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
AKCE
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Astrid
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Kód: 2602936
Kód dod.: 820459
EAN: 8592297010210
 
189.90 Kč
12 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 82269
Kód dod.: 02198
EAN: 8595605200426
100%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Rakytníkový olej s unikátní skladbou vitaminů a biologicky aktivních látek slouží k posílení růstu vlasů.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
 
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzám pro barevné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Color s Japonskem inspirovaným složením - s květem tsubaki pro barvené a zesvětlené vlasy.
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera krém na nohy s kozím mlékem a Urea, 120 ml
Kód: 2507725
Kód dod.: 822064
EAN: 8594009476246
 
44.90 Kč
374.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na nohy s kozím mlékem, konopím, Urea a kyselinou hyaluronovou.
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera balzám na unavené nohy, 120 ml
Kód: 2504756
Kód dod.: 822060
EAN: 8594009476192
 
42.90 Kč
357.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zklidňující balzám na unavené a oteklé nohy.
Nivea Creme krém, 400 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 400 ml
Kód: 2504634
Kód dod.: 821085
EAN: 4005808158072
 
234.90 Kč
587.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium revitalizační kondicionér s výtažky 8 bylin 250 ml
Kód: 2505820
Kód dod.: 856925
EAN: 8586000083875
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom výťažkov z 8 bylín– aloe vera, echinacea, rumanček, nechtík, pupočník, medovka, hamamel a lipa vlasy posilňuje a revitalizuje. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú a nádherne sa lesknú.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.