cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
-6%Sleva
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
84.90 Kč
89.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů je určeno pro péči o vlasovou pokožku. Pomáhá doplnit každodenní péči o vlasy.
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Kód: 2507088
Kód dod.: 856926
EAN: 8586000083868
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér na poškozené a oslabené vlasy s olejem z pšeničných klíčků.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
-8%Sleva
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
216.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Kód: 2601383
Kód dod.: 856031
EAN: 8586000089679
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasová voda proti vypadávání vlasů je pečující vlasové tonikum, které pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý růst vlasů.
AKCE
-11%Sleva
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 1804011
Kód dod.: 855613
EAN: 9005800301686
 
64.90 Kč
73 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratace a přirozený lesk. Vraťte svým vlasům přirozený lesk a hebkost. Kombinace mléčných a hedvábných proteinů spolu s Euceritem® zajistí skvělý výsledek - NIVEA Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine.
-5%Sleva
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504637
Kód dod.: 810032
EAN: 4005900512185
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
-2%Sleva
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Kód: 2504953
Kód dod.: 822493
EAN: 4005900915900
 
264.90 Kč
269.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte jemnou pleť kolem očí a zabraňte vzniku vějířkovitých vrásek. Vaši pleť kolem očí zpevní: NIVEA Q10 plus C Oční péče. Vhodné pro unavenou pleť.
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2210102
Kód dod.: 13527
EAN: 8011003876310
 
882 Kč
4 410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Versace Dylan Purple představuje výjimeč
AKCE
-21%Sleva
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
239.90 Kč
304.90 Kč
599.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
214 Kč
238 Kč
535Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Winter Moment hloubkově hydratuje suchou pokožku po 72 hodin.
-40%Sleva
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Nivea®
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Kód: 2508672
Kód dod.: 810103
EAN: 9005800388243
 
359.90 Kč
599.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko je určeno pro normální pokožku, která potřebuje extra hydrataci a zpevnění.
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Kód: 09927
Kód dod.: 810040
EAN: 4005808246144
 
164.90 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Máte suchou až velmi suchou pokožku? Dopřejte jí výjimečnou péči. Vyzkoušejte bohaté složení s mandlovým olejem pro jemnou a vláčnou pokožku - NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Lactovit
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Kód: 2603305
Kód dod.: 810566
EAN: 8411135011540
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lactourea je regenerační tělové mléko s ureou a kyselinou mléčnou, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a pomáhá jí udržet potřebnou hydrataci.
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.