cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Hairmilk Natural Shine pečující kondicionér, 200 ml
Kód: 1804011
Kód dod.: 855613
EAN: 9005800301686
 
64.90 Kč
73 Kč
324.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratace a přirozený lesk. Vraťte svým vlasům přirozený lesk a hebkost. Kombinace mléčných a hedvábných proteinů spolu s Euceritem® zajistí skvělý výsledek - NIVEA Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch kondicionér pro normální vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
49 Kč
49.90 Kč
163.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Green Pharmacy Kopřiva a Lopuch je určen pro normální vlasy a poskytuje jim jemnou péči a ochranu.
Syoss Intense Plex intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
139.90 Kč
559.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kondicionér pro silně poškozené vlasy pomáhá opravit lámavost vlasů obnovením milionů poškozených vlasových vazeb, což posiluje vlasy zevnitř a obnovuje zářivý lesk.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regenerační kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
89.90 Kč
345.77Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posílí oslabené vlasy, usnadní rozčesávání a dodá jim pružnost i zdravý lesk.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám Arnika 300 ml
Kód: 2509011
Kód dod.: 812090
EAN: 8595061611859
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný balzám BIO BIONE Cannabis Arnika je přírodní emulgel s konopím a arnikou, který při masáži přináší uvolnění svalům, kloubům a pocitu těžkých nohou.
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
-6%Sleva
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
84.90 Kč
89.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera kofeinové tonikum na podporu růstu vlasů je určeno pro péči o vlasovou pokožku. Pomáhá doplnit každodenní péči o vlasy.
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium regenerační kondicionér na suché, poškozené a oslabené vlasy 250 ml
Kód: 2507088
Kód dod.: 856926
EAN: 8586000083868
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační kondicionér na poškozené a oslabené vlasy s olejem z pšeničných klíčků.
-6%Sleva
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
Kód: 2507079
Kód dod.: 845026
EAN: 8594009470763
 
84.90 Kč
89.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff je určeno pro péči o pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Pomáhá zklidnit pokožku a doplňuje běžnou péči o vlasy.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
-8%Sleva
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
216.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti vypadávání vlasů 100 ml
Kód: 2601383
Kód dod.: 856031
EAN: 8586000089679
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasová voda proti vypadávání vlasů je pečující vlasové tonikum, které pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý růst vlasů.
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Purple tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2210102
Kód dod.: 13527
EAN: 8011003876310
 
882 Kč
4 410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Versace Dylan Purple představuje výjimeč
-5%Sleva
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 250 ml
Kód: 2504637
Kód dod.: 810032
EAN: 4005900512185
 
199.90 Kč
209.90 Kč
799.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
-2%Sleva
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Kód: 2504953
Kód dod.: 822493
EAN: 4005900915900
 
264.90 Kč
269.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte jemnou pleť kolem očí a zabraňte vzniku vějířkovitých vrásek. Vaši pleť kolem očí zpevní: NIVEA Q10 plus C Oční péče. Vhodné pro unavenou pleť.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Bodanec gel po bodnutí hmyzem, 25 ml
Kód: 2507011
Kód dod.: 812085
EAN: 8594009476253
 
34.90 Kč
1 396Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tišící a chladící gel po bodnutí hmyzem. Obsahuje mentol, konopí, mátu, aloe vera, heřmánek a měsíček. Obsahuje také výtažek z citronové trávy, který pomáhá odpuzovat hmyz.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
244 Kč
610Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní přírodní mandlový olej spolu s výživným bambuckým máslem dopřávají pokožce potřebnou hydrat
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Kód: 2200821
Kód dod.: 822435
EAN: 4005900925770
100%
454.90 Kč
30 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční krém proti tmavým kruhům obsahuje účinnou látku Luminous630, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Nivea®
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Kód: 2200824
Kód dod.: 810090
EAN: 9005800352893
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s relaxační vůní levandule se rychle vstřebává a zanechá pokožku hebkou a zklidněnou - již po 1. použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.