cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Kód: 2603118
Kód dod.: 860566
EAN: 4068359278613
 
64 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-8%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
56.90 Kč
61.90 Kč
227.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
536 Kč
53.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
1 089 Kč
72.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Kód: 2503519
Kód dod.: 401078
EAN: 8594002537937
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
40.90 Kč
43.90 Kč
163.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný šampon díky šetrnému složení jemně myje dětské vlásky a pokožku hlavy a usnadňuje rozčesávání.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Sitol®
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
29.90 Kč
99.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a zářivě lesklé nehty za několik málo minut. Zvolte lak essence 01 GLOSS 'N' ROL
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 20 PLEAS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si výraznou a dlouhotrvající manikúru pomocí gelového laku na nehty essence 39 COOL BY THE
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Měděná blond dodává vlasům zářivý, teplý měděný odstín s přirozeným leskem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionální krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní a sytý červený odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje přirozený a jemně teplý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.