cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 nabízí velmi světlý, chladný odstín s jemným popelavým nádechem.
AKCE
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
89.90 Kč
1 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ledový tmavě plavý je permanentní barva na vlasy s chladným (popelavým) tónem, která pomáhá neutralizovat teplé žluté a oranžové odstíny ve vlasech.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 40 kg
Kód: 2504622
Kód dod.: 400333
EAN: 8595614502610
 
1 589 Kč
1 785 Kč
39.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Hetmal Standard malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506472
Kód dod.: 400272
EAN: 8595614514675
 
539 Kč
29.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický tekutý malířský nátěr, bílá barva na zeď k vnitřním nátěrům stěn a stropů (vápenných, vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů apod.).
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
184.90 Kč
616.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 960708
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně pěstěné nehty s elegantním a čistým efektem. Objevte lak essence 33 JUST WHITE a vytvořte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a zářivý gelový finiš během malé chvilky. Objevte lak essence 40 MY BUTTER HALF a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a odolnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 13 EMERALD ENER
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2407106
Kód dod.: 860092
EAN: 9000101735857
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s pevnou fixací, který zároveň pečuje o vlasy díky obsahu arganového oleje a provitamínu B5.
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Kód: 77591
Kód dod.: 860354
EAN: 9000100854733
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h maximální styling s extra silnou fixací. Vlasy posiluje a dodává jim perfektní pružnost. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný šampon díky šetrnému složení jemně myje dětské vlásky a pokožku hlavy a usnadňuje rozčesávání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.