cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
43.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
61.90 Kč
247.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
536 Kč
53.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Sitol®
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
29.90 Kč
99.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla.
truckZdarma
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5  kg + 1 kg tužidlo
Denas
DENAS DO GARÁŽE barva pro zatěžované povrchy a podlahy z betonu, Ral 7040 šedá, 5 kg + 1 kg tužidlo
Kód: 2504200
Kód dod.: 359180
EAN: 8592474032905
 
3 115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložková vodou ředitelná epoxidová barva určená pro nátěry betonových podlah v garážích. Barva se vyznačuje vysokou mechanickou a chemickou odolností.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Působivý efekt gelových nehtů za pouhých pár minut. Objevte lak essence 19 FLIRT ALERT a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní krása a perfektní manikúra během chvilky. Objevte lak essence 05 SUGAR BLUSH a vytvořte si
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
Kód dod.: 870331
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeně a elegantně pěstěné nehty za několik málo minut. S lakem essence 30 NUDE TO KNOW získají
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a perfektně pěstěné nehty během chvilky. Zvolte lak essence 09 SOFT SPOKEN a získ
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docilte jemného a hravého gelového vzhledu nehtů za malou chvíli. Objevte lak essence 07 FAIRY FLOS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte upravené nehty s nepřehlédnutelnou barvou a profesionálním efektem díky gelovému laku na ne
-17%Sleva
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
99.90 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí, snadno se vyčesává, mega silná fixace. SYOSS, Pro-Styling-System, pro profesionální kvalitu vlasového stylingu. Vysoce účinné receptury vytvořené a používané kadeřníky.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
509 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
AKCE
-7%Sleva
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Holding me Strongly lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2407106
Kód dod.: 860092
EAN: 9000101735857
 
126 Kč
134.90 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s pevnou fixací, který zároveň pečuje o vlasy díky obsahu arganového oleje a provitamínu B5.
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin Hair Perfection, lak na vlasy, fixace 4, 300 ml
Kód: 77591
Kód dod.: 860354
EAN: 9000100854733
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h maximální styling s extra silnou fixací. Vlasy posiluje a dodává jim perfektní pružnost. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením.
-44%Sleva
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 02 Fairy Cloud nabízí krémový odstín s jemným třpytem, jenž nehtům ihned propůj
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.