cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-3%Sleva
Dr. Devil Wc blok Japanese Garden, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Wc blok Japanese Garden, 65 ml
Kód: 2302298
Kód dod.: 719979
EAN: 8595025838131
100%
67.90 Kč
69.90 Kč
1 044.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický bodový WC gel zajistí čistotu a svěžest vaší toalety. Odstraňuje bakterie, viry i plísně a obsahuje bělící složky pro dokonalou hygienu.Balení: 65 ml – kompaktní velikost pro snadné použití.
-4%Sleva
Mr. Teppich Antialergen vůně květů pěna na koberce a čalounění, 600 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Antialergen vůně květů pěna na koberce a čalounění, 600 ml
Kód: 07897
Kód dod.: 714023
EAN: 5902986223112
80%
106 Kč
109.90 Kč
176.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
AKCE
Big Soft toaletní papír Camomile, 8 rolí, 16,5 m role
Fine & Soft
Big Soft toaletní papír Camomile, 8 rolí, 16,5 m role
Kód: 66348
Kód dod.: 928096
EAN: 8594042232380
80%
60 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Camomile, heřmánek obohacen extraktem z aloe vera. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 720022
EAN: 8595025835680
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-4%Sleva
Mr. Teppich odstraňovač skvrn z čalounění, 500 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich odstraňovač skvrn z čalounění, 500 ml
Kód: 66242
Kód dod.: 714026
EAN: 5902986204784
85%
62 Kč
64.90 Kč
124Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvrny, fleky, šmouhy či kaňky se dají jednoduše odstranit! Tento prostředek si poradí i s největšími nečistotami na čalounění i na koberci.
AKCE
-9%Sleva
Dr. Devil WC gel Turbulence Polar Aqua 1L
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC gel Turbulence Polar Aqua 1L
Kód: 2500868
Kód dod.: 717608
EAN: 8595025840875
 
49.90 Kč
54.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. DEVIL WC Gel Turbulence Polar Aqua je účinný čisticí prostředek pro toalety, který díky gelové konzistenci důkladně odstraňuje nečistoty a vodní kámen, přičemž zanechává svěží vůni.
-18%Sleva
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
112.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Polar Aqua 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 720028
EAN: 8595025817723
93%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
Velvana Arva oplachová, 4 l
Velvana® ARVA®
Velvana Arva oplachová, 4 l
Kód: 1802841
Kód dod.: 480414
EAN: 8591522317490
 
789 Kč
197.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K čištění a odmašťování různých kovových předmětů v autoopravárenství, v údržbě vozového parku a dílenských a servisních prostor.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
Herr Klee Color prací prášek, 120 praní, 10 kg
Herr Klee
Herr Klee Color prací prášek, 120 praní, 10 kg
Kód: 2500532
Kód dod.: 759230
EAN: 4260353550997
 
259.90 Kč
2.17Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbený prací prášek na barevné prádlo s dlouhotrvající svěží vůní ve výhodném ekonomickém balení.
AKCE
Herr Klee Universal prací prášek, 120 praní, 10 kg
Herr Klee
Herr Klee Universal prací prášek, 120 praní, 10 kg
Kód: 2500533
Kód dod.: 759227
EAN: 4260353550058
100%
259.90 Kč
2.17Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oblíbený prací prášek na bílé i barevné prádlo s dlouhotrvající svěží vůní ve výhodném ekonomickém balení.
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
89.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Pine 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna, hygienická čistota.
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
84.90 Kč
849Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
129.90 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok je snadný a pohodlný způsob, jak zajistit čistotu ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
89.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
-2%Sleva
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Kód: 2505170
Kód dod.: 719985
EAN: 9000101360578
 
99.90 Kč
102 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok z řady produktů ProNature nabízí osvěžení vaší koupelny nebo toalety inspirované přírodou.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Kód: 1903038
Kód dod.: 934985
EAN: 8595072600385
 
12 Kč
600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kyselina citrónová pro potraviny v prášku. Hodí se na dochucení džemů, ovocných salátů a kompotů.
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
102 Kč
680Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zajišťuje čistotu toalety a svěží oceánovou vůni.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
99.90 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržet toaletu čistou a svěže voňavou při každém spláchnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.