cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Chlorine, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
99.90 Kč
33.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
-12%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
89.90 Kč
102 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Lavender zajišťuje čistotu toalety a příjemnou levandulovou vůni.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
84.90 Kč
849Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličky mají čtyři funkce. Při každém spláchnutí zajišťuje hygienickou čistotu také díky čisticí pěně, obarvuje vodu, zároveň ochraňuje proti vodnímu kameni a přináší dlouhodobou vůni a svěžest.
-1%Sleva
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
72.90 Kč
74 Kč
729Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety
AKCE
-10%Sleva
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
89.90 Kč
99.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličky mají čtyři funkce. Při každém spláchnutí zajišťuje hygienickou čistotu také díky čisticí pěně, obarvuje vodu, zároveň ochraňuje proti vodnímu kameni a přináší dlouhodobou vůni a svěžest.
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistící pasta na sklokeramiku s houbičkou 250 g
Kód: 2508001
Kód dod.: 710193
EAN: 4008455029115
 
144.90 Kč
579.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann čisticí pasta na sklokeramiku je speciálně vyvinutá pro šetrné a účinné čištění sklokeramických a indukčních varných desek.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann sprej na skvrny od deodorantu a potu, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann sprej na skvrny od deodorantu a potu, 250 ml
Kód: 2602722
Kód dod.: 769027
EAN: 4008455486017
 
113 Kč
114.90 Kč
452Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbytky deodorantů a potu mohou způsobit odolné skvrny. Pach potu se navíc může usaditi ve vláknech. Skvrny a pach nelze odstranit běžnými prostředky, protože jsou na sebe vázané.
AKCE
Dr. Oetker Pomůcka ke konzervování ovoce a zeleniny, 5 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Pomůcka ke konzervování ovoce a zeleniny, 5 g
Kód: 2505931
Kód dod.: 934986
EAN: 8595072600378
 
10 Kč
2 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomůcka ke konzervování chrání před plísní a kvašením. Je to osvědčený pomocník pro konzervování ovoce i zeleniny.
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Kód: 47168
Kód dod.: 710192
EAN: 4008455330617
100%
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802881
Kód dod.: 720084
EAN: 8595025830418
100%
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 720020
EAN: 8595025835666
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Apple Fresh 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 720055
EAN: 8595025819666
100%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 720056
EAN: 8595025819673
95%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přídavkem látky neutralizující nepříjemné pachy. Voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-1%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 720024
EAN: 8595025835703
100%
76.90 Kč
77.90 Kč
19.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802882
Kód dod.: 720085
EAN: 8595025830425
100%
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil Wc blok Japanese Garden, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Wc blok Japanese Garden, 65 ml
Kód: 2302298
Kód dod.: 719979
EAN: 8595025838131
100%
69.90 Kč
79.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický bodový WC gel zajistí čistotu a svěžest vaší toalety. Odstraňuje bakterie, viry i plísně a obsahuje bělící složky pro dokonalou hygienu.Balení: 65 ml – kompaktní velikost pro snadné použití.
AKCE
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zajišťuje hygienickou čistotu toalety a svěží vůni při každém spláchnutí.
-4%Sleva
Mr. Teppich Antialergen vůně květů pěna na koberce a čalounění, 600 ml
LAKMA Mr. Teppich
Mr. Teppich Antialergen vůně květů pěna na koberce a čalounění, 600 ml
Kód: 07897
Kód dod.: 714023
EAN: 5902986223112
80%
106 Kč
109.90 Kč
176.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stačí nastříkat přípravek na povrch a začít s čištěním. Prostředek proniká hluboko do vláken a odstraňuje z nich nejmenší částečky nečistot, prachu a srsti.
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 720022
EAN: 8595025835680
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil WC gel Turbulence Natur Fresh 1L
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC gel Turbulence Natur Fresh 1L
Kód: 2500866
Kód dod.: 717606
EAN: 8595025840837
 
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. DEVIL WC Gel Turbulence Natur Fresh je účinný čisticí prostředek pro toalety, který díky své gelové konzistenci účinně odstraňuje nečistoty a vodní kámen, přičemž zanechává svěží přírodní vůni.​
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 720042
EAN: 8595025819659
90%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáhá udržovat toaletu čistou a příjemně provoněnou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.