cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Kód: 2601692
Kód dod.: ES585578
EAN: 4059729585578
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezproblémová gelová manikúra s dokonalým výsledkem i bez použití UV lampy. Dopřejte svým nehtům vz
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a oslnivě lesklé nehty za pár chvil. Objevte lak essence 21 BUBBLE RUSH a vytvoř
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte výraznou a dlouhotrvající manikúru díky laku essence gel nail 16 CHILI TOGETHER v zářivém o
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky essence gelovému laku na nehty 28 FLASH
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si elegantní a trvanlivou manikúru díky essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento v
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým efektem s essence mini lakem na nehty GLOW IN THE DARK 14 v růžové barvě
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy se silnou fixací, který dodává účesu dlouhotrvající objem a pevné držení až na 24 hodin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 1789352
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 1789344
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 1738027
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 1738053
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
AKCE
-5%Sleva
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Henkel Perfect Mousse
Schwarzkopf Perfect Mousse barva na vlasy 6-00 (600) světle hnědý
Kód: 2506594
Kód dod.: 870130
EAN: 3838824222844
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní pěnová barva na vlasy, která poskytuje jednoduchou a rychlou aplikaci s rovnoměrným krytím. Odstín 6-00 světle hnědý dodává vlasům přirozený, teplý tón a sjednocuje jejich barvu.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
221 Kč
247 Kč
55.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2504674
Kód dod.: 400257
EAN: 8594002535339
 
94 Kč
105 Kč
62.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 500 g
Kód: 2503477
Kód dod.: 430904
EAN: 8591235030624
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0190 černá, 250 g
Kód: 2500215
Kód dod.: 430950
EAN: 8591235030518
 
39.90 Kč
159.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 250 g
Kód: 2500224
Kód dod.: 430934
EAN: 8591235030532
 
48 Kč
52.90 Kč
192Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, péče, fixace; s vitaminovým komplexem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.