cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať vaše vlasy září! Diamantové částečky propůjčí vašim vlasům intenzivní lesk a pečující složení zase hebkost. Zvolte tu nejlepší péči - NIVEA Pečující šampon Diamond Gloss Care.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Silan aviváž Aromatherapy Marrakesh 2,772 L, 126 dávek
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Marrakesh 2,772 L, 126 dávek
Kód: 2603201
Kód dod.: 777165
EAN: 9000101858358
 
189.90 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Aromatherapy Marrakesh je koncentrovaná aviváž s orientální vůní, která pečuje o hebkost prádla a ve velkém balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeně a elegantně pěstěné nehty za několik málo minut. S lakem essence 30 NUDE TO KNOW získají
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 09 Soft Spoken, 8 ml
Kód: 2601703
Kód dod.: ES585493
EAN: 4059729585493
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a perfektně pěstěné nehty během chvilky. Zvolte lak essence 09 SOFT SPOKEN a získ
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Kód: 2601698
Kód dod.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docilte jemného a hravého gelového vzhledu nehtů za malou chvíli. Objevte lak essence 07 FAIRY FLOS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte upravené nehty s nepřehlédnutelnou barvou a profesionálním efektem díky gelovému laku na ne
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Působivý efekt gelových nehtů za pouhých pár minut. Objevte lak essence 19 FLIRT ALERT a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní krása a perfektní manikúra během chvilky. Objevte lak essence 05 SUGAR BLUSH a vytvořte si
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
49.90 Kč
199.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32  Lilac You Lots, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32 Lilac You Lots, 8 ml
Kód: 2601985
Kód dod.: ES585721
EAN: 4059729585721
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a Decentně elegantní manikúru díky essence gelovému laku na nehty 32 LILA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Kód: 2601983
Kód dod.: ES585752
EAN: 4059729585752
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky laku essence gel nail 35 LET IT INDI-GO
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.