cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 1 kg
Kód: 2503496
Kód dod.: 430962
EAN: 8591235030709
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 1 kg
Kód: 2503497
Kód dod.: 430970
EAN: 8591235030686
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
263 Kč
876.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
850 Kč
955 Kč
34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Strong 3v1 je profesionální lak na vlasy, který nabízí silnou fixaci, dlouhotrvající účinek a zároveň péči o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, který poskytuje silnou fixaci a zároveň dodává vlasům vysoký lesk.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Kód: 2601692
Kód dod.: ES585578
EAN: 4059729585578
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezproblémová gelová manikúra s dokonalým výsledkem i bez použití UV lampy. Dopřejte svým nehtům vz
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a oslnivě lesklé nehty za pár chvil. Objevte lak essence 21 BUBBLE RUSH a vytvoř
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte výraznou a dlouhotrvající manikúru díky laku essence gel nail 16 CHILI TOGETHER v zářivém o
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky essence gelovému laku na nehty 28 FLASH
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si elegantní a trvanlivou manikúru díky essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento v
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým efektem s essence mini lakem na nehty GLOW IN THE DARK 14 v růžové barvě
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2500220
Kód dod.: 430902
EAN: 8591235030570
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-10%Sleva
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 250 g
Kód: 2500218
Kód dod.: 430910
EAN: 8591235030563
 
36 Kč
39.90 Kč
144Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0350 fialová, 500 g
Kód: 2504305
Kód dod.: 431032
EAN: 8591235041927
 
79.90 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0620 meruňková, 500 g
Kód: 2503485
Kód dod.: 430968
EAN: 8591235030648
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 13161021
EAN: 8594825001523
100%
59.90 Kč
665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N5 tmavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N5 tmavě plavá, 50 ml
Kód: 49830
Kód dod.: 870012
EAN: 3838824159577
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N7 světle plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N7 světle plavá, 50 ml
Kód: 49832
Kód dod.: 870014
EAN: 3838824159652
96%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, V5 intenzivní fialová, 50 ml
Kód: 1700247
Kód dod.: 869993
EAN: 9000101031997
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.