cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
AKCE
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Astrid
Astrid oční gel Hydro X-Cell proti otokům a kruhům, 15 ml
Kód: 2602936
Kód dod.: 820459
EAN: 8592297010210
 
189.90 Kč
12 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži, 50 g
Karlovarská kosmetika® Ozalin®
Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži, 50 g
Kód: 10624
Kód dod.: 822003
EAN: 8594910012038
87%
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Levandulový krém na ošetření suché, zvrdlé, nebo rozpraskané pokožky. Velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků. Obsahuje lecitin, levanduli a kyselinu mléčnou.
Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko s pumpičkou, 400 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration lehké tělové mléko s pumpičkou, 400 ml
Kód: 1707463
Kód dod.: 810067
EAN: 9005800286761
100%
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své pokožce osvěžující péči. Velmi lehké složení se vstřebá během vteřin a zajistí okamžitou a dlouhodobou hydrataci pokožky - NIVEA Lehké tělové mléko Aloe & Hydration.
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk výživné tělové mléko, 250 ml
Kód: 09927
Kód dod.: 810040
EAN: 4005808246144
 
164.90 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Máte suchou až velmi suchou pokožku? Dopřejte jí výjimečnou péči. Vyzkoušejte bohaté složení s mandlovým olejem pro jemnou a vláčnou pokožku - NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk.
AKCE
-21%Sleva
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné zpevňující tělové mléko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
239.90 Kč
304.90 Kč
599.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevnější a vyživená pokožka už za 10 dní? Díky složení s koenzymem Q10 a vitamínem C žádný problém! Vyzkoušejte: NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
214 Kč
238 Kč
535Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Winter Moment hloubkově hydratuje suchou pokožku po 72 hodin.
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
259.90 Kč
8 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí.
-40%Sleva
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Nivea®
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko s pumpičkou 625 ml
Kód: 2508672
Kód dod.: 810103
EAN: 9005800388243
 
359.90 Kč
599.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 zpěvňující tělové mléko je určeno pro normální pokožku, která potřebuje extra hydrataci a zpevnění.
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Lactovit
Lactovit regenerační tělové mléko lactourea, 400 ml
Kód: 2603305
Kód dod.: 810566
EAN: 8411135011540
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lactourea je regenerační tělové mléko s ureou a kyselinou mléčnou, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a pomáhá jí udržet potřebnou hydrataci.
-19%Sleva
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
299.90 Kč
369.90 Kč
749.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml je určený pro zpevnění a regeneraci pokožky zejména v problematických partiích jako bříško, zadeček nebo dekolt.
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
AKCE
-7%Sleva
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
214.90 Kč
229.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
-8%Sleva
Artdeco Lip Wonder sérum na rty 4 Caring Apricot, 4 ml
Artdeco
Artdeco Lip Wonder sérum na rty 4 Caring Apricot, 4 ml
Kód: 2601788
Kód dod.: 19305.4
EAN: 4052136359312
 
409 Kč
445 Kč
102 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ARTDECO Lip Wonder Serum 4 Caring Apricot představuje pečující lesk a sérum s plumping efektem, kter
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.