cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
ALPA®
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel 100 ml
Kód: 2503767
Kód dod.: 812016
EAN: 8594001774074
 
49.90 Kč
56.90 Kč
499Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Hřebíček bylinný masážní gel je určen pro zevní použití a je vhodný pro masáže pokožky v oblasti kloubů, svalů a páteře.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Nivea®
Nivea Tělové mléko Winter Moment 400 ml
Kód: 2506830
Kód dod.: 810102
EAN: 4006000081465
 
214 Kč
238 Kč
535Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko Winter Moment hloubkově hydratuje suchou pokožku po 72 hodin.
AKCE
-15%Sleva
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
144.90 Kč
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo levandulový hydratační krém na nohy, 100 ml
Kód: 1704018
Kód dod.: 822997
EAN: 8592297014799
100%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určený k ošetření pokožky chodidel. Obnovuje její přirozenou jemnost a pružnost a změkčuje ztvrdlou a zrohovatělou kůži, čímž snižuje četnost jejího popraskání.
-9%Sleva
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
845 Kč
929 Kč
4 225Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně Crystal Emerald od Versace před
AKCE
-6%Sleva
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
174 Kč
184.90 Kč
1 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný gel 2 v 1 určený pro úpravu obočí i jemných baby vlásků podél vlasové linie.
-10%Sleva
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko s pumpičkou 400 ml
Kód: 2507791
Kód dod.: 810104
EAN: 9005800388304
 
314.90 Kč
349.90 Kč
787.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Q10 Extra výživné zpevňující tělové mléko je speciálně vyvinuto pro zralou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu a zpevnění.
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Fenjal®
Fenjal Classic Mandlový olej a Bambucké máslo tělové mléko pro normální a suchou pokožku 400 ml
Kód: 2100391
Kód dod.: 12892
EAN: 4013162026050
 
244 Kč
610Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní přírodní mandlový olej spolu s výživným bambuckým máslem dopřávají pokožce potřebnou hydrat
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Kód: 2200821
Kód dod.: 822435
EAN: 4005900925770
100%
454.90 Kč
30 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční krém proti tmavým kruhům obsahuje účinnou látku Luminous630, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Nivea®
Nivea Lavender tělové mléko levandule, 400 ml
Kód: 2200824
Kód dod.: 810090
EAN: 9005800352893
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s relaxační vůní levandule se rychle vstřebává a zanechá pokožku hebkou a zklidněnou - již po 1. použití.
Nivea Aloe & Hydration Lehké tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Aloe & Hydration Lehké tělové mléko, 625 ml
Kód: 2506695
Kód dod.: 810092
EAN: 9005800313719
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea osvěžující tělové mléko s výtažky z aloe vera a hydratačními látkami. Větší balení 625 ml vám vydrží déle než 400ml varianta.
Herbavera Měsíčková vazelína, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Měsíčková vazelína, 100 ml
Kód: 2504761
Kód dod.: 821414
EAN: 8594009478462
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měsíčková vazelína s betakarotenem je určená k důkladnému promaštění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa.
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium tělové mléko šípková růže a urea 250 ml
Kód: 2601000
Kód dod.: 856928
EAN: 8586000085930
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko s olejem z růže šípové a ureou rozmazlí a zvláční vaši pokožku od prvního momentu. Rychle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty a pokožka po něm zůstává hebká jako samet.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Ryor
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Kód: 78576
Kód dod.: 822647
EAN: 8594007972153
100%
219.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.
AKCE
-6%Sleva
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzám na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Kur Oil Nutritive balzám pro dlouhé vlasy se sklonem k třepení. Redukuje až o 90 % roztřepených konečků.
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzám na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Color Shine balzám pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka. Poskytuje dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk v kombinaci šamponu s balzamem. *
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna s Rakytníkovým olejem bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 82269
Kód dod.: 856019
EAN: 8595605200426
100%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Rakytníkový olej s unikátní skladbou vitaminů a biologicky aktivních látek slouží k posílení růstu vlasů.
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi revitalizační kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
AKCE
-1%Sleva
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Parodontax®
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft 3 ks
Kód: 1806762
Kód dod.: 895186
EAN: 5054563049889
 
222 Kč
224.90 Kč
74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Usazování plaku může způsobovat problémy s dásněmi. Zubní kartáček parodontax je speciálně navržen pro lidi s krvácejícími dásněmi. Jeho extra jemná vlákna jsou šetrná k dásním, ale účinná pro odstraňování plaku.
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žloutkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
100%
39.90 Kč
199.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky Dixi novince – žloutkového pšeničný kondicionér.
AKCE
-6%Sleva
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzám Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
 
89 Kč
94.90 Kč
445Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidy + hedvábím pro matné, lámavé vlasy. Jemné a hedvábné vlasy a perfektní rozčesatelnost. Smývatelný.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.