cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Kód: 2508293
Kód dod.: 189070
EAN: 8591235099379
 
245 Kč
408.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
-1%Sleva
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Kód: 2103450
Kód dod.: 42632250
EAN: 8411660004529
100%
82.90 Kč
83.90 Kč
82.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru vyvinul dezinfekční prostředek na podlahy a plochy se 4 účinky, který v jednom kroku odstraní mastnotu a vodní kámen, dezinfikuje a provoní všechny omyvatelné povrchy.
AKCE
Melitta Perfect Clean Espresso Čistící tablety do kávovaru, 4 × 1,8 g
Melitta®
Melitta Perfect Clean Espresso Čistící tablety do kávovaru, 4 × 1,8 g
Kód: 2506562
Kód dod.: 716362
EAN: 4006508178599
 
110 Kč
1 527.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí tablety pro plně automatické a kapslové kávovary.
LAVON odvápňovač víceúčelový, 1 l
Lavon
LAVON odvápňovač víceúčelový, 1 l
Kód: 2506773
Kód dod.: 712265
EAN: 8594187140496
 
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný, nepěnivý prostředek na odstranění vodního kamene, rzi a minerálních usazenin na gastro a sanitu.
AKCE
-2%Sleva
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodního kamene pro kávovary, 2×125 ml
Durgol
Durgol Swiss Espresso odstraňovač vodního kamene pro kávovary, 2×125 ml
Kód: 2506686
Kód dod.: 712271
EAN: 7640170984729
 
211 Kč
214.90 Kč
844Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý odstraňovač vodního kamene pro kávovary odstraňuje vápenné usazeniny a má i sanitační antibakteriální účinek.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Kód: 2508256
Kód dod.: 189034
EAN: 8591235099270
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
-2%Sleva
Durgol čistič mléčný systémů, 500 ml
Durgol
Durgol čistič mléčný systémů, 500 ml
Kód: 2507786
Kód dod.: 712274
EAN: 7640170984767
 
211 Kč
214.90 Kč
422Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič pro všechny kávovary s integrovaným mléčným systémem nebo pro externí napěňovače mléka.
Supermal Email S2013 1000 bílý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 bílý, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
139 Kč
185.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 4,5 l
Lazurol
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 4,5 l
Kód: 2504080
Kód dod.: 246174
EAN: 8591235040067
 
1 429 Kč
317.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením plísněmi, dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
AKCE
-3%Sleva
Melitta Anti Calc odvápňovač pro kávovary a varné konvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pro kávovary a varné konvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
92 Kč
94.90 Kč
368Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý odvápňovač pro kávovary na překapávanou kávu a varné konvice.
Astrid Glow Expert denní fluid proti vráskám 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denní fluid proti vráskám 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navržen proti tmavým skvrnám a vráskám. SPF 50+ chrání před poškozením způsobeným sluncem.
Fixinela Perfekt čistič krbových skel a grilů, 500 ml
Tatrachema Fixinela®
Fixinela Perfekt čistič krbových skel a grilů, 500 ml
Kód: 65175
Kód dod.: 1218
EAN: 8585003912182
84%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič krbových skel je speciální čistící přípravek na krbová skla, grily a rošty, odstraňuje mastnotu, připáleniny, saze a organické nečistoty.
Solo čisticí poleno, 1 ks
Solo
Solo čisticí poleno, 1 ks
Kód: 2506386
Kód dod.: 473510
EAN: 8595025709233
 
182 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usazeniny ze spalinových cest kamen, krbů a pecí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
102 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-16%Sleva
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekce univerzální čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
83.90 Kč
99.90 Kč
167.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prostředek se 4 účinky, který díky své velmi účinné pěně dezinfikuje, rozpouští mastnotu a vodní kámen a zároveň vše provoní v jednom kroku.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
122 Kč
162.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.