cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Působivý efekt gelových nehtů za pouhých pár minut. Objevte lak essence 19 FLIRT ALERT a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní krása a perfektní manikúra během chvilky. Objevte lak essence 05 SUGAR BLUSH a vytvořte si
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
 
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Nivea®
Nivea Baby jemný šampon, 200 ml
Kód: 2402963
Kód dod.: 821315
EAN: 9005800369075
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný šampon díky šetrnému složení jemně myje dětské vlásky a pokožku hlavy a usnadňuje rozčesávání.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí, snadno se vyčesává, mega silná fixace. SYOSS, Pro-Styling-System, pro profesionální kvalitu vlasového stylingu. Vysoce účinné receptury vytvořené a používané kadeřníky.
-17%Sleva
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 70368
Kód dod.: 0056101729/119494
EAN: 8006540650776
 
99.90 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionální krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní a sytý červený odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje přirozený a jemně teplý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Měděná blond dodává vlasům zářivý, teplý měděný odstín s přirozeným leskem.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a zářivě lesklé nehty za několik málo minut. Zvolte lak essence 01 GLOSS 'N' ROL
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 20 PLEAS
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.